سه شنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۹
14:34:53 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
میوه شب عید لرستان از ۲۰ اسفندماه وارد بازار می‌شود
میوه شب عید لرستان از ۲۰ اسفندماه وارد بازار می‌شود
به گزارش خبرنگار مهر، یکی از موارد مطرح شده در جلسه ستاد تنظیم بازار لرستان، زمان توزیع میوه ها در بازار بود. عبدالرضا بازدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان در سخنانی با اشاره به اینکه هر ساله در ۲۵ اسفندماه میوه شب عید وارد بازار می شود، اظهار داشت: پیک کار ما ایام عید است […]

به گزارش خبرنگار مهر، یکی از موارد مطرح شده در جلسه ستاد تنظیم بازار لرستان، زمان توزیع میوه ها در بازار بود.

عبدالرضا بازدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان در سخنانی با اشاره به اینکه هر ساله در ۲۵ اسفندماه میوه شب عید وارد بازار می شود، اظهار داشت: پیک کار ما ایام عید است و اگر از ۲۰ اسفندماه شروع به توزیع کنیم، پرتی خواهیم داشت.

گودرز امیری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان نیز با اشاره به اینکه با توزیع دیرهنگام میوه خودمان ترافیک و شلوغ بازاری ایجاد می کنیم، اظهار داشت: بهتر است برای ساماندهی بازار از ۲۰ اسفندماه توزیع میوه شروع شود.

وی با بیان اینکه قیمت میوه ها هرچه زودتر مشخص شود، تصریح کرد: در شهرهای بزرگ مثل خرم آباد و بروجرد ۲ تا ۳ نقطه و در شهرهای کوچک یک نقطه برای توزیع میوه شب عید مشخص شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان با تاکید بر اینکه فروشنده میوه ها در مراکز از قبل مشخص شود، افزود: اطلاع رسانی در رابطه با زمان توزیع میوه ها، قیمت ها، محل های توزیع و نحوه رسیدگی به شکایات صورت گیرد.

خبر جدید  امشب و فردا شاهد رگبار باران،رعد و برق ووزش باد نسبتا شدید خواهیم بود.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد