پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹
10:28:31 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
می‌خواهیم روی بنای گلی اقتصاد ایران برج بسازیم
می‌خواهیم روی بنای گلی اقتصاد ایران برج بسازیم
عضو اتاق بازرگانی لرستان با اشاره به بیماری اقتصاد ایران، این معضل را ریشه‌دار دانست و گفت: این بیماری ناشی از سوءمدیریت‌های ملی و منطقه‌ای است. علی کردی در گفت‌وگو یا ایسنا  با بیان این مطلب که این معضل توانسته مشکلات اقتصادی منطقه را تحت الشعاع قرار دهد گفت: دانشگاه‌های ما هر روز فارغ‌التحصیلان جدید […]

عضو اتاق بازرگانی لرستان با اشاره به بیماری اقتصاد ایران، این معضل را ریشه‌دار دانست و گفت: این بیماری ناشی از سوءمدیریت‌های ملی و منطقه‌ای است.

علی کردی در گفت‌وگو یا ایسنا  با بیان این مطلب که این معضل توانسته مشکلات اقتصادی منطقه را تحت الشعاع قرار دهد گفت: دانشگاه‌های ما هر روز فارغ‌التحصیلان جدید را روانه بازار می‌کنند که محصول‌شان بیکاری است و عمدتاً از مهارت‌های لازم بی‌بهره هستند.

خبر جدید  فعالیت ۶۰ تشکل قرآنی ویژه بانوان در بروجرد

عضو اتاق بازرگانی لرستان تصریح کرد: این افراد تلاش بسیاری کردند و با صرف هزینه و زمان فارغ‌التحصیل شده‌اند اما کاری برایشان وجود ندارد چراکه کار، نیاز به مهارت دارد.

وی با بیان این‌که زیرساخت‌های کار نیز وجود ندارد، گفت: دولت هم تلاش خود را می‌کند تا بتواند اشتغال ایجاد کند و نظمی به اقتصاد بدهد اما با وجود همه اینها، مشکلات همچنان روی زمین باقی است و باید گفت امروز می‌خواهیم روی بنایی که گلی بوده و فوندانسیون ندارد برج بسازیم؛ برجی که اسمش اقتصاد پویا با رشد و سرمایه‌گذاری، ارزش افزوده و ارتقای تولید است.

خبر جدید  کوچ زود هنگام عشایر باعث تخریب مراتع لرستان می شود

این کارآفرین برتر با تأکید بر این‌که ابتدا باید اقتصادمان را بسازیم، ادامه داد: اقتصادی علمی، مبتنی بر منطق، عملیاتی و بین‌المللی است نه اقتصادی محصور در پشت درهای بسته که نمی‌تواند خود را نگه دارد و موجب تخریب بیش از حد منابع مالی، زیرزمینی، محیط زیستی و انسانی می‌شود.

خبر جدید  سرخط مهمترین خبرهای لرستان در 24 ساعت گذشته

وی افزود: باید اقتصادمان را مبتنی بر اقتصاد پایدار و کاملاً علمی و بین‌المللی بنا کرده و از طرفی لازم نیست چرخ یا برق را اختراع کنیم. در این رابطه نیز می‌توانیم از کشورهای دارای تجربه بهره‌مند شویم و از تشکل‌ها و افرادی که به معنای واقعی اقتصاد را می‌شناسند استفاده کنیم.
انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد