پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹
8:43:31 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نارضایتی مردم از تبعیض/ظهور پدیده‌ای به نام «دلالان مدیریتی»
نارضایتی مردم از تبعیض/ظهور پدیده‌ای به نام «دلالان مدیریتی»
گروه اجتماعی ـ نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که تبعیض برخی مدیران در جذب نیرو باعث نارضایتی و ناراحتی مردم شده و متاسفانه امروز پدیده‌ای به نام «دلالان مدیریتی» ظهور و بروز پیدا کرده‌اند، اظهارکرد: امروز اگر در بعضی جاها خطراتی در مدیریت می‌بینیم نتیجه دلالان مدیریت است کمااینکه هیچ ظلمی […]

گروه اجتماعی ـ نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که تبعیض برخی مدیران در جذب نیرو باعث نارضایتی و ناراحتی مردم شده و متاسفانه امروز پدیده‌ای به نام «دلالان مدیریتی» ظهور و بروز پیدا کرده‌اند، اظهارکرد: امروز اگر در بعضی جاها خطراتی در مدیریت می‌بینیم نتیجه دلالان مدیریت است کمااینکه هیچ ظلمی بالاتر از این نیست که در نظام اسلامی که باید بر اساس عدالت عمل کنیم یک مدیر خود متولی تبعیض باشد.

به گزارش ایکنا از لرستان، محمدرضا ملکشاهی‌راد، نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه دوشنبه، هفتم اسفند در نشست خبری با اصحاب رسانه لرستان که در هتل شهرداری خرم‌آباد برگزار شد، اظهارکرد: کسانی‌که در حوزه رسانه کار می‌کنند امروز در یک سنگر پُراهمیت حضور دارند.
وی با بیان این‌که رسانه‌ها خیلی از مسائل را هدایت می‌کنند، تصریح کرد: گاهی اوقات ممکن است که خبرنگاران مورد بی‌مهری هم قرار بگیرند و خسارت‌هایی بر آنان واردش شود.

هوشمندی و پایبندی اصحاب رسانه به اعتقادات و اهداف

ملکشاهی‌راد ادامه داد: بخش عمده‌ای از خبرنگاران به‌لحاط درآمد و معیشت به سختی زندگی می‌کنند اما نقش اساسی خود را به‌درستی انجام می‌دهند، هوشمندی و پایبندی اصحاب رسانه به اعتقادات و اهداف از دیگر خصوصیات این قشر در سطح استان لرستان است.
نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: به‌عنوان کسی‌که دو دوره در مجلس شورای اسلامی بوده‌ام بر این باورم که عزل و نصب‌ها وظیفه وزارت‌خانه‌ها و سازمان‌هاست و هیچ فردی به‌وسیله نمایندگان عزل و نصب نمی‌شود.
وی با طرح این سؤال که آیا مدیریت جزء مطالبات مردم است یا خیر افزود: بدون شک یکی‌از مهم‌ترین مطالبات مردم مدیریت است و نمایندگان نیز وظیفه دارند مطالبات مردم را یا در قانون تعریف کنند یا به‌صورت نظارت سؤال و استیضاح مطرح نمایند. ملکشاهی‌راد یکی‌از مهم‌ترین امور و مباحث قابل‌توجه در کشور را مدیریت برشمرد و عنوان کرد: براساس اصل ۸۴ قانون اساسی نمایندگان مجلس شورای اسلامی می‌توانند در همه امور اظهارنظر کنند.

خبر جدید  برپایی نمایشگاه عکس هنرمندان دوران دفاع مقدس لرستان

 نارضایتی مردم از تبعیض برخی مدیران/ظهور پدیده‌ای به نام دلالان مدیریتی

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که امروز پدیده‌ای به نام دلالان مدیریتی ظهور و بروز پیدا کرده‌اند، اضافه کرد: امروز اگر در بعضی جاها خطراتی در مدیریت می‌بینیم نتیجه دلالان مدیریت است.
وی با بیان این‌که رسانه‌ها باید یک نگاه درست و جامع به نمایندگان و وظایف آن‌ها در مجلس داشته باشند، خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی نباید از وظایف نمایندگی خود عدول یا عبور کنند و با ظرافت و دقت بر مدیریت کشور نظارت داشته باشند.
ملکشاهی‌راد با بیان این‌که در سال آینده دفاع مصرانه‌ای برای تخصیص آب در استان لرستان داریم، خاطرنشان کرد: مدیران باید چهارچوب نظام را قبول داشته باشند، این در حالی‌است که شایسته‌سالاری مدیریتی بر اساس ارزیابی‌ها شایستگی‌هاست و در همه حال باید مدیریت را سرمایه کشور دانسته و در رابطه با مدیریت قانون وضع کنیم.

بیشترین اتکای بودجه سال آینده به منابع مالیاتی است‌

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی در خصوص وضعیت بودجه کشور در سال ۹۷ نیز گفت: مبلغ کل بودجه سال آینده رقم ۳۶۸ هزار میلیارد تومان است که بیشترین اتکای بودجه سال آینده به منابع مالیاتی است‌.
وی با بیان این‌که بیشترین منبع درآمد دولت از طریق مالیات لست، تصریح کرد: در بودجه سال آینده مبلغ ۱۲۹ هزار میلیارد تومان مربوط به درآمدهای مالیات، ۱۰۱ هزار میلیارد تومان مربوط به نفت و ۶۴ هزار میلیارد تومان مختص درآمدهای دولت از بخش‌های دیگر است.
ملکشاهی‌راد در خصوص هزینه‌های بودجه سال ۹۷ اظهارکرد: از ۳۶۸ هزار میلیارد تومان بودجه سال آینده، رقم ۲۷۷ هزار میلیارد تومان آن صرف هزینه‌های جاری دولت می‌شود این در حالی‌است که ۳۱ هزار میلیارد تومان باید صرف بدهی‌های دولت، اوراق و اسناد مالی که به پیمانکاران داده است، شود و تنها ۶۰ هزار میلیارد تومان آن هزینه حوزه عمرانی است.
نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی به کاهش اعتبارات عمرانی در بودجه سال ۹۷ اشاره و عنوان کرد: اعتبارات عمرانی بودجه سال ۹۷ نسبت به سال گذشته ۹ هزار میلیارد تومان شده است این در حالی است که در مقابل ۶۰ هزار میلیارد تومان بودجه عمرانی سال آینده ۶۰۰ هزار میلیارد تومان پروژه نیمه تمام وجود دارد.

خبر جدید  کشف زغال قاچاق در شهرستان چرداول

دولت شرایط و زمینه مشارکت مردم برای سرمایه‌گذاری را فراهم کند

وی خاطرنشان کرد: دولت شرایط و زمینه مشارکت مردم برای سرمایه‌گذاری را فراهم کند و نقدینگی را از طرق مختلف مثل فروش سهام و تشکیل شرکت‌های سرمایه‌گذاری به سمت مشارکت در سرمایه‌گذاری ببرد.
ملکشاهی‌راد ادامه داد: تخلف مدیران یا به‌صورت تخلف اداری است یا به‌صورت فساد اداری بوده یا فساد مالی است، که مساله فساد مالی می‌بایست مراتب از طریق دادگاه صورت گیرد.
نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر فراهم کردن شرایط اشتغال و حضور سرمایه‌گذاران در روستاها اضافه کرد: دولت مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار برای صنایع روستایی از مجلس شورای اسلامی مجوز گرفته است‌.
وی درخصوص وضعیت بودجه عمرانی استان لرستان، گفت: در سال ۹۷ بودجه عمرانی کشور حدودا ۱۵ درصد به‌صورت میانگین کاهش یافته است اما بودجه استان لرستان بالای میانگین کشوری است.‌
ملکشاهی‌راد در خصوص استیضاح وزرای راه و شهرسازی و همچنین وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارتباط با حادثه سقوط هواپیما اظهاکرد: بلافاصله در روز اول تشکیل مجلس موضوع در کمیسیون عمران مورد بررسی قرار گرفت و بررسی‌ها منوط به پیدا شدن جعبه سیاه هواپیمای مسافربری تهران ـ یاسوج است، این در حالی‌است که دلیل استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم پاسخ‌گویی پیرامون کشتی سانچی است.

خبر جدید  تولید بیش از 335 هزار تن محصولات دامی در لرستان

توانایی مدیر در جذب سرمایه‌گذاری ملاک‌ ارزیابی و نظارت آنان قرار بگیرد

ملکشاهی‌راد با بیان این‌که مدیران استانی باید در جدب سرمایه‌گذاری مشتاق‌تر از سرمایه‌گذاران باشند، تصریح کرد: توانایی مدیر در جذب سرمایه‌گذاری باید یکی‌از ملاک‌های ارزیابی و نظارت بر مدیران قرار بگیرد این در حالی‌است که ما در برخی موارد با عدم استقبال مدیران از سرمایه‌گذاران مواجه هستیم.
نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی در خصوص دستاوردهای پایلوت بودن استان لرستان در بحث اقتصاد مقاومتی افزود: با وجود پایلوت بودن استان لرستان در حوزه اقتصاد مقاومتی اما اگر اتفاق خاصی در استان لرستان نیفتاد و فعالیت چشم‌گیری صورت نگرفت، بخش خصوصی تقویت نشد و بازسازی صنایع تعطیل شده اتفاق نیفتاد، این در حالی‌است که پایلوت بودن استان لرستان در موضوع اقتصاد مقاومتی فرصتی بود که باید نتایج آن توسط مسئولان بیان شود.

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد