دوشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۰
10:51:04 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نبود راه دسترسی مناسب مانع توسعه در شهرستان سلسله شده است
نبود راه دسترسی مناسب مانع توسعه در شهرستان سلسله شده است
به گزارش خبرنگار مهر، قدرت الله فلاح نژاد صبح سه شنبه در مراسم بهره برداری از پروژه های راه سازی لرستان با اشاره به افتتاح ۵۵ کیلومتر چهارخطه در لرستان با حضور وزیر دادگستری اظهار داشت: ۱۲ کیلومتر از این پروژه که شامل کریدور غرب به جنوب می شود در شهرستان سلسله قرار دارد. خبر […]

به گزارش خبرنگار مهر، قدرت الله فلاح نژاد صبح سه شنبه در مراسم بهره برداری از پروژه های راه سازی لرستان با اشاره به افتتاح ۵۵ کیلومتر چهارخطه در لرستان با حضور وزیر دادگستری اظهار داشت: ۱۲ کیلومتر از این پروژه که شامل کریدور غرب به جنوب می شود در شهرستان سلسله قرار دارد.

خبر جدید  خرم‌آباد فاقد مرکز پیوند است

وی با بیان اینکه مساحت شهرستان سلسله ۱۵۰۰ کیلومتر و جمعیت آن ۷۵ هزار نفر است، تصریح کرد: شهرستان سلسله دارای قابلیت های کشاورزی، گردشگری و منابع غنی آب و خاک است.

فرماندار سلسله افزود: به دلیل اینکه این شهرستان تاکنون پیشرفت چشمگیری نداشته است و در بن بست واقع بوده و راه ارتباطی مناسبی نداشته است، نتوانسته ایم از این ظرفیت های به خوبی بهره ببریم.

خبر جدید  استقرار ۵۴ تیم غربالگری در مرز مهران

فلاح نژاد با تاکید بر اینکه یکی از نیازهای اساسی و پیش شرط توسعه ایجاد راه دسترسی مناسب است، ادامه داد: اجرای پروژه چهارخطه خرم آباد- الشتر می تواند بخشی از این نیازها را برطرف کند.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب