دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹
11:49:00 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نحوه اعتراض به نمرات آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن اعلام شد
نحوه اعتراض به نمرات آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن اعلام شد
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ ستاد اجرایی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم نحوه اعتراض به نمرات آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم را اعلام کرد. به گزارش ایکنا از لرستان، به‌نقل‌از پایگاه اطلاع‌رسانی گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، با توجه به اعلام نتایج آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم […]

گروه فعالیت‌های قرآنی ـ ستاد اجرایی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم نحوه اعتراض به نمرات آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم را اعلام کرد.

به گزارش ایکنا از لرستان، به‌نقل‌از پایگاه اطلاع‌رسانی گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، با توجه به اعلام نتایج آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم افرادی‌که نسبت به نمره آزمون خود معترض هستند و درخواست بازخوانی مجدد را دارند می‌توانند پس‌از اتمام تمام مراحل آزمون اعم‌از کتبی و شفاهی از روز شنبه، ٢٦ الی ٢٩ اسفندماه نسبت به ثبت اعتراض خود از طریق پنل شخصی در سامانه www.quranedu.irاقدام نمایند.
آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم پنج‌شنبه، دهم اسفندماه جاری با رقابت بیش‌از چهار هزار شرکت‌کننده، هم‌زمان با سراسر کشور، در یازده حوزه امتحانی در یازده شهرستان لرستان برگزار شد.

خبر جدید  بازده بالای صنعت در ایجاد مشاغل مرتبط با گردشگری

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد