چهارشنبه, ۷ آبان , ۱۳۹۹
9:53:00 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نرخ دیه افزایش می‌یابد/ محکومان تا پایان اسفند مهلت پرداخت دارند
نرخ دیه افزایش می‌یابد/ محکومان تا پایان اسفند مهلت پرداخت دارند
سعید رازانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در سخنانی بابیان اینکه در سال جدید و بر اساس قانون مبلغ دیه افزایش پیدا می‌کند اظهار داشت: در این راستا همه‌کسانی که به علت جرائم عمد و یا غیر عمد مانند تصادفات به پرداخت دیه در حق شکات محکوم‌شده‌اند باید هر چه سریع‌تر پرونده‌های خود را در […]

سعید رازانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در سخنانی بابیان اینکه در سال جدید و بر اساس قانون مبلغ دیه افزایش پیدا می‌کند اظهار داشت: در این راستا همه‌کسانی که به علت جرائم عمد و یا غیر عمد مانند تصادفات به پرداخت دیه در حق شکات محکوم‌شده‌اند باید هر چه سریع‌تر پرونده‌های خود را در اجرای احکام برای پرداخت دیه پیگیری کنند.

خبر جدید  اعتراض به عملکرد شورای اسلامی شهر

وی ادامه داد: ممکن بوده که نیاز باشد این افراد پیگیری لازم را در شرکت‌های بیمه در مورد تصادفات انجام دهند که در این راستا  باید به این شرکت‌ها مراجعه کنند و مدارک لازم را تحویل بدهند تا بیمه‌ها نیز هرچه سریع‌تر دیه را پرداخت کنند.

دادستان مرکز لرستان همچنین با اشاره به دیه جرائم عمدی نیز بیان داشت: در این راستا نیز اگر این افراد دیه را در اسفندماه پرداخت نکنند در سال جدید و به نرخ روز که چه‌بسا مبلغ آن‌هم بسیار بالا است باید آن را پرداخت کنند.

خبر جدید  اعزام سوادآموزان تحت پوشش کمیته امداد لرستان به کربلای معلیداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد