سه شنبه, ۱۲ مرداد , ۱۴۰۰
12:10:04 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نمایش «گزارشی برای یک تابوت» در مساجد خرم‌آباد اجرا می‌شود
نمایش «گزارشی برای یک تابوت» در مساجد خرم‌آباد اجرا می‌شود
به گزارش خبرنگار مهر، نمایش «گزارشی برای یک تابوت» با هدف حضور فعال در جشنواره تئاتر بچه های مسجد از سوی حوزه هنری لرستان تولید شده است، این اثر نمایشی به مدت یک هفته پس از نماز مغرب و عشاء در مساجد خرم آباد اجرا می شود. مسئول واحد نمایش حوزه هنری لرستان در این […]

به گزارش خبرنگار مهر، نمایش «گزارشی برای یک تابوت» با هدف حضور فعال در جشنواره تئاتر بچه های مسجد از سوی حوزه هنری لرستان تولید شده است، این اثر نمایشی به مدت یک هفته پس از نماز مغرب و عشاء در مساجد خرم آباد اجرا می شود.

مسئول واحد نمایش حوزه هنری لرستان در این رابطه گفت: ماه گذشته با حضور کوروش زارعی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری، دفتر تئاتر مردمی بچه های مسجد در لرستان افتتاح شد و اثر «گزارشی برای یک تابوت» اولین تولید این دفتر است که در مساجد خرم آباد اجرا می شود.

خبر جدید  واکنش علوم پزشکی لرستان به خبر وجود عقرب در غذای دانشجویان

مینا سپهوند افزود: با توجه به علاقمندی جوانان کانون های فرهنگی مساجد به فعالیت های نمایشی، دفتر تئاتر بچه های مسجد می تواند فضای مناسبی را برای معرفی چهره های جدید در عرصه هنر های نمایشی فراهم آورد.

بر اساس این گزارش، جشنواره سراسری تئاتر بچه های مسجد قرار است در سال ۹۷ برگزار شود و برای اولین بار فعالان تئاتر بچه های مسجد از سراسر کشور در این جشنواره با هم رقابت می کنند.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب