دوشنبه, ۶ بهمن , ۱۳۹۹
13:50:10 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نهمین همایش بین‌المللی سیره علوی در لرستان برگزار می‌شود
نهمین همایش بین‌المللی سیره علوی در لرستان برگزار می‌شود
به گزارش خبرنگار مهر، خدانظر دریکوند در دیدار با رئیس جهاد دانشگاهی لرستان از برگزاری نهمین همایش بین‌المللی سیره علوی در تاریخ ۲۹ بهمن‌ماه سال جاری در خرم‌آباد خبر داد و اظهار داشت: امروز بیش از هر زمان دیگری جامعه نیازمند توجه به سیره علوی است. وی اخلاق‌مداری، عدالت، صداقت و درست‌کرداری را از آموزه‌های […]

به گزارش خبرنگار مهر، خدانظر دریکوند در دیدار با رئیس جهاد دانشگاهی لرستان از برگزاری نهمین همایش بین‌المللی سیره علوی در تاریخ ۲۹ بهمن‌ماه سال جاری در خرم‌آباد خبر داد و اظهار داشت: امروز بیش از هر زمان دیگری جامعه نیازمند توجه به سیره علوی است.

وی اخلاق‌مداری، عدالت، صداقت و درست‌کرداری را از آموزه‌های علوی عنوان کرد و افزود: باید علی(ع) را به جامعه بشناسیم و رفتار و کردار علوی را در جامعه نهادینه کنیم.

خبر جدید  پروژه‌های عمران شهری بروجرد به بهره‌برداری رسید

دبیر بنیاد بین‌المللی غدیر لرستان در ادامه سخنان خود تأکید کرد: انتظار می‌رود تا چکیده مقالات این همایش در اختیار آموزش‌وپرورش قرار گیرد و راهکارهای عملیاتی و کاربردی کردن نتایج این پژوهش‌ها در مدارس بررسی شود.

دریکوند بر این نکته تأکید کرد که باید به راهکارهای عملیاتی رسید و آن‌ها را عملیاتی و اجرایی کرد.

خبر جدید  یک واحد تولیدی با حضور معاون وزیر صنعت در پلدختر افتتاح شد

وی تصریح کرد: آموزش‌وپرورش از تمام ظرفیت‌ها استفاده خواهد کرد تا این همایش به شایستگی برگزار شود.

دریکوند امام علی (ع) را متعلق به همه مردم دانست و گفت: باید شناخت درستی از علی (ع) داشت و در زندگی از سیره آن حضرت پیروی کرد.

دبیر بنیاد بین‌المللی غدیر لرستان به شخصیت جامع آن حضرت هم اشاره کرد و ادامه داد: امام علی(ع) در رفتارهای اجتماعی، سیره حکومتی، اخلاق فردی و اجتماعی، در میدان جنگ و در عالم سیاست و اقتصاد سرآمد زمان خود بود و کسی عالم‌تر و جامع‌تر از آن حضرت وجود نداشت.

خبر جدید  ترافیک در مهران روان استداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد