سه شنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۹
9:07:15 - جمعه 11 سپتامبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هر چه سریعتر به فضای غیرقابل قبول مدیریت شهری خرم آباد پایان دهید
هر چه سریعتر به فضای غیرقابل قبول مدیریت شهری خرم آباد پایان دهید
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان لرستان پیرامون اتفاقات اخیر شورای شهر و شهرداری خرم آباد بیانیه‌ای منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان لرستان با صدور بیانیه‌ای به اتفاقات اخیر شورای شهر و شهرداری خرم آباد اشاره کرد و نوشت: بسیج دانشجویی قاطعانه اعلام می‌کند، پرچم گفتمان انقلابی گری در لرستان هیچ سنخیتی با اصولگرایان استان ندارد. دقیقا به همان میزانی که این وصله‌ها به اصلاح طلبان نمی‌چسبد. سیاسیون باندبازِ رانتخوار در هر پست و مقامی، در هر لباس و صنفی نه تنها هیچ نسبتی با مکتب انقلابی ندارند، بلکه تنها برند شایسته این حضرات خائنین به انقلاب و آرمان هایش می‌باشد.
در این بیانیه آمده است:
حکایت ولنگاری مدیریتی، ناکارآمدی مفرط، بی برنامگی‌ها و روزمرگی‌های غیرقابل هضم، که حاصلش وضعیت اسفناک امروز استان درعرصه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است، مثنوی هفتاد منی است که گوش‌ها از شنیدنش خسته و تکرارش ملال آور است.
انباشت متراکم بی کفایتی ها، که سرآمد شدن استان محروم و مظلوم لرستان، در آمار‌های مختلف فلاکت، بیکاری، گرانی و… را پدید آورده است، قصه دردناک وضعیت فعلی استان است.
دستگاه‌های نظارتی و امنیتی که خواب زمستانی‌شان در چهار فصل، مستمرا ادامه داشته و همچون عناصر بی خاصیت، نظاره گر حکایت تلخ درد‌های بسیار محرومان لرستان از صدقه سر عملکرد حضرات مسئول هستند و سوگمندانه دم برنمی آورند و حرکتی نمی‌کنند، بی شک از مقصران اصلی وضعیت موجودند.
در جدید‌ترین پدیده این باغ بی ثمر که هر دم ازآن بَرِی هولناک میرسد، بازی‌های کودکانه شورای شهر و شهرداری خرم آباد می‌باشد.
وضعیت فجیع مدیریت شهری که کمترین لازمه مدل مطلوب حکمرانی، محاکمه شهردار و اکثریت شورای شهر فعلی به خاطر عملکرد افتضاح است، امروز گرفتار خاله زنک بازی شورای شهر در پس استعفای شهردار مرکز استان می‌باشد و با قایم موشک بازی در پی تصمیم‌گیری در عرصه مدیریت شهری‌اند و جالب آنکه صدای احدی از مسئولین امر در نمی‌آید و فضای خفه خون، دهان و قلم همه مدیران و مسئولین استانی و شهری را فراگرفته است.
شهر در بی‌مسئولیتی سر در گم است و شورای شهر در پی سیاسی بازی‌های منفعت طلبانه خود دست و پا میزند.
بی شک حکایت فسادگسترده که در تار و پود ساختار شورای شهر و شهرداری‌ها تنیده است، لازمه ورود جدی و قاطع مجلس، قوه قضاییه و نهاد‌های امنیتی را می‌طلبد، که به صورت ریشه‌ای مسئله حل شود، اما آنچه امروز، در کوتاه مدت مدیریت شهری خرم آباد لازم دارد؛ تمام شدن بساط این بازی‌های کودکانه مدیریت شهری می‌باشد که چند وقتی است، پر بسامدتر بر اعصاب افکار عمومی خرم آبادی‌ها رژه می‌رود.
به صراحت اعلام کنیم در فضای امروز استان و شهر خرم آباد و به خصوص قصه اخیر، هر دو جناح سیاسی اصول گرایی و اصلاح طلبی به یک میزان مقصرند.
بسیج دانشجویی قاطعانه اعلام می‌کند، پرچم گفتمان انقلابی‌گری در لرستان هیچ سنخیتی با اصولگرایان استان ندارد. دقیقا به همان میزانی که این وصله‌ها به اصلاح طلبان نمی‌چسبد. سیاسیون باندبازِ رانتخوار در هر پست و مقامی، در هر لباس و صنفی نه تنها هیچ نسبتی با مکتب انقلابی ندارند، بلکه تنها برند شایسته این حضرات خائنین به انقلاب وآرمان هایش می‌باشد.
امیدواریم در طی روز‌های آینده و به سرعت این فضای غیرقابل قبول مدیریت شهری پایان یابد و ضمن قبول استعفای شهردار فعلی توسط شورای شهر و انتخاب شهرداری مطلوب برای یکسال آینده، قضیه فعلا در این مرحله فیصله یابد.
در غیر این صورت، پیگیری جدی جنبش دانشجویی در سطح استان و کشور برای محاکمه همه خاطیان این پدیده هولناک مدیریتی، اقدام قطعی و بعدی جنبش دانشجویی در قبال این مسئله خواهد بو‌د.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  میدان میوه خرم‌آباد بر مدار بی‌نظمی می‌چرخد/ استاندار اولتیماتوم دادداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد