پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹
8:53:47 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همکاری ۴۰ پژوهشگر در تدوین دانش‌نامه دفاع مقدس لرستان
همکاری ۴۰ پژوهشگر در تدوین دانش‌نامه دفاع مقدس لرستان
گروه فرهنگی ـ مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان با تاکید بر حمایت مالی از تدوین دانش‌نامه دفاع مقدس، اظهارکرد: ۴۰ پژوهشگر به‌صورت مستقیم و رابطین هر نهاد اجرایی نیز به‌صورت غیرمستقیم مشغول تدوین و تهیه این دانشنامه هستند که تامین هزینه‎های آنان نیازمند حدود دو میلیارد تومان اعتبار است. به گزارش […]

گروه فرهنگی ـ مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان با تاکید بر حمایت مالی از تدوین دانش‌نامه دفاع مقدس، اظهارکرد: ۴۰ پژوهشگر به‌صورت مستقیم و رابطین هر نهاد اجرایی نیز به‌صورت غیرمستقیم مشغول تدوین و تهیه این دانشنامه هستند که تامین هزینه‎های آنان نیازمند حدود دو میلیارد تومان اعتبار است.

به گزارش ایکنا از لرستان، حجت‌الله ناصرپور، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان سه‌شنبه، هشتم اسفند در جمع خبرنگاران بر حمایت مالی از دانشنامه دفاع مقدس استان تأکید کرد و گفت: تدوین دانش‌نامه دفاع مقدس استان بسیار ضروری است چراکه در قالب این دانش‌نامه می‌توان تمامی مسائل در حوزه ایثار و شهادت و نقش استان در دوران دفاع مقدس را به‌صورت جامع و کامل گردآوری کرد.
وی ادامه داد: این دانش‌نامه نقش مردم، سایر نهادها، سازمان‎ها، ادارات لرستان و تمام اقشار را در دفاع مقدس بیان کرده و اطلاعات دقیقی در این خصوص در اختیار پژوهشگران، محققان و نسل‌های آینده قرار می‌دهد.
ناصرپور با تاکید بر این‌که تدوین دانش‌نامه دفاع مقدس نیاز به حمایت دارد، تصریح کرد: این دانش‌نامه کار یک مجموعه و سازمان نیست بلکه تمام نهادهای اجرایی و نهادهای علمی، فرهنگی و هنری باید به کمک بیایند و البته این پروژه نیازمند حمایت مالی نیز بوده چراکه باید هزینه پژوهشگرانی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند، تامین شود.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان یادآور شد: ۴۰ پژوهشگر به‌صورت مستقیم و رابطین هر نهاد اجرایی نیز به‌صورت غیرمستقیم مشغول تدوین و تهیه این دانشنامه هستند که تامین هزینه‎های آنان نیازمند حدود دو میلیارد تومان اعتبار است.
وی خاطرنشان کرد: هر نهاد، سازمان و قشری از مردم لرستان در دوران دفاع مقدس نقش ارزنده‎ای ایفا کرده‎ که با تهیه این دانشنامه به‌طور مفصل به تبیین نقش هر کدام از آنها پرداخته خواهد شد.

خبر جدید  برگزاری اردوی تفریحی ،ورزشی حلقات الگو سپاه ناحیه چگنی +عکس

تخریب ۲۵ تا ۲۷ هزار خانه مسکونی در لرستان طی حملات هوایی

ناصرپور افزود: به‌عنوان مثال ۲۵ تا ۲۷ هزار خانه مسکونی، اداری، تلمبه‌خانه، تاسیسات و… در دوران دفاع مقدس در لرستان منهدم شده که تاکنون به آن پرداخته نشده و در صورت تهیه دانشنامه به تمام این موارد اشاره خواهد شد.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان اضافه کرد: همچنین در آن دوران ۱۵۰۰ بمب و موشک روی مردم لرستان ریخته شد که در دانش‎نامه استان این موارد بررسی و روی آنها نیز کار می‌شود.
وی با بیان این‌که در صورت تامین بودجه لازم، این پروژه ابتدای سال آینده آغاز می‎شود، اظهارکرد: برنامه‌ریزی و تدوین این دانش‌نامه به‌صورت جدی توسط بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان در حال پیگیری و اجرست و موفقیت در انجام آن منوط به تحقق اعتبار لازم و همکاری سایر دستگاه‎ها دارد و استاندار نیز به سازمان‎ها و نهادهای اجرایی دستور داده که به این موضوع اهتمام ویژه‎ای داشته باشند.

خبر جدید  انجام عمل صالح، ایمان و توصیه به حق؛ شروط جلوگیری از خسران انسانداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد