سه شنبه, ۱۲ مرداد , ۱۴۰۰
12:23:13 - دوشنبه 19 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هوای پلدختر لرستان در وضعیت خطرناک
هوای پلدختر لرستان در وضعیت خطرناک
مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان از آلودگی هوای شهرستان پلدختر خبر داد. مهرداد فتحی بیرانوند در گفت ‎و گو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: با توجه به ورود ریزگردها، در حال حاضر هوای شهرستان پلدختر آلوده است و در شرایط خطرناک قرار دارد. وی با بیان اینکه آلودگی هوا در این شهرستان هشت برابر حد مجاز […]

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان از آلودگی هوای شهرستان پلدختر خبر داد.

مهرداد فتحی بیرانوند در گفت ‎و گو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: با توجه به ورود ریزگردها، در حال حاضر هوای شهرستان پلدختر آلوده است و در شرایط خطرناک قرار دارد.

وی با بیان اینکه آلودگی هوا در این شهرستان هشت برابر حد مجاز است، افزود: هوای بقیه شهرهای استان در شرایط سالم قرار دارد.

خبر جدید  استقرار ۶۰ پایگاه ثابت جمع‌آوری زکات فطره در لرستان

فتحی بیرانوند با بیان اینکه از هرگونه فعالیتی که منجر به افزایش آلودگی هوا می‎شو د باید خودداری کرد، اضافه کرد: همچنین تا حد امکان از خروج غیرضروری منزل و تردد بی‎ مورد خودداری کرده و سفرهای غیرضروری در سطح شهر را کاهش دهند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان بیان کرد: به عموم شهروندان توصیه می‎ شود به اندازه کافی آب بنوشند تا با شست و شوی دستگاه گوارش و رفع عطش و خشکی دهان، اثرات ناشی از آلودگی هوا کاهش یابد. بیماران قلبی و تنفسی و مبتلایان به آسم نیز در فضاهای باز فعالیت نکنند و تا حد امکان از حضور در سطح شهر خودداری کرده و در منزل استراحت کنند.
انتهای پیام

خبر جدید  اعزام اتوبوس از لرستان برای جابجایی تعدادی از زائران در خاک عراقداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب