سه شنبه, ۶ آبان , ۱۳۹۹
15:13:46 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هوشمندسازی ادارات؛ اقدامی مهم در راستای رعایت حقوق شهروندی
هوشمندسازی ادارات؛ اقدامی مهم در راستای رعایت حقوق شهروندی
گروه اجتماعی ـ استاندار لرستان هوشمندسازی ادارات را اقدامی مهم در راستای رعایت حقوق شهروندی دانست و گفت: برای تولید هر یک برگ کاغذ A4 حدود ۱۰ تا ۱۲ لیتر آب نیاز است که باید برای کاهش آن روند هوشمندسازی به‌خوبی و کامل انجام شود. به گزارش ایکنا از لرستان، سید موسی خادمی، استاندار لرستان […]

گروه اجتماعی ـ استاندار لرستان هوشمندسازی ادارات را اقدامی مهم در راستای رعایت حقوق شهروندی دانست و گفت: برای تولید هر یک برگ کاغذ A4 حدود ۱۰ تا ۱۲ لیتر آب نیاز است که باید برای کاهش آن روند هوشمندسازی به‌خوبی و کامل انجام شود.

به گزارش ایکنا از لرستان، سید موسی خادمی، استاندار لرستان امروز شنبه، چهارم اسفند در همایش استانی دبیرخانه هوشمند که در خرم‌آباد برگزار شد، اظهار کرد: استفاده از فن‌آوری اطلاعات در کارهای دولتی اقدام مهمی در راستای رعایت حقوق شهروندی بوده و هوشمندسازی ادارات یکی‌از حقوق مردم است.
وی با بیان این‌که این کار منجر به کاهش فساد اداری در ادارات می‌شود، بیان کرد: هوشمندسازی از مراجعه ارباب‌رجوع می‎ کاهد و فعالیت‎های کارمندان را ساماندهی می‎ بخشد.
استاندار لرستان با اشاره به این‌که در این سیستم از ابتدا معلوم است که نامه دست چه کسی و به کجا می‌رود، تصریح کرد: امروزه در تمام دنیا این روال وجود دارد چراکه امتیازات زیادی دارد. همچنین از دیگر مزایای طرح این بوده که معلوم نمی‌شود نامه از طرف چه کسی است.
وی با بیان این‌که سعی داریم از دولت الکترونیک به سمت دموکراسی الکترونیک برویم، عنوان کرد: اصل مردم‌سالاری، نظرخواهی از مردم در تمام موارد است که باید این‌کار انجام گیرد و قرار است در آینده انجام شود.

خبر جدید  هدف‌گذاری ۲ میلیون حافظ جزء سی در طرح بشارت

هوشمندسازی ادارات؛ اقدامی مهم در راستای رعایت حقوق شهروندی

خادمی خاطرنشان کرد: دولت الکترونیک جنبه‌های زیادی دارد که می‌‎‌توان به رابطه دولت با دولت، دولت با فعالان کسب‌وکار و دولت با مردم اشاره کرد.
وی افزود: حداقل کار اولیه‌ای که باید انجام شود بهبود رابطه دولت با دولت است که به‌صورت الکترونیکی، ساده‌ترین آن اتوماسیون اداری است.
استاندار لرستان با اشاره به این‌که اتوماسیون اداری به‌لحاظ سطح طبقه‌‎ بندی پایین‌ترین و از حداقل‌های سازمان است که در آن مانده‌ ایم و به‌طور کامل انجام‌ نشده است، تصریح کرد: در این راستا باید خیلی کارکنیم و هنوز عقب‌مانده‌ایم. می‌بایست تمام سعی خود را به‌کار بندیم تا جایگاه استان ارتقاء یابد.
خادمی اظهارکرد: سیستم‌های تعریف‌شده باید به زبان مدیران باشند چراکه هم‌اکنون هوشمندسازی کم بوده و سوابق به‌خوبی پاراف نمی‌ شوند. طبقه‌بندی نامه ‎ ها انجام نمی ‎ شود و تمام مکاتبات به یک‌جا می‎روند که ممکن است باهم همخوانی نداشته باشند.
وی در ادامه افزود: باید نرم‌افزارهای جامعی طراحی شوند تا اثربخشی بالایی داشته باشند و قدرت آن‌ها بهبود یابد.
استاندار لرستان بیان کرد: در حال حاضر در میانه مسیر برای مکاتبات اداری از طریق اتوماسیون اداری نیاز به استفاده از کاغذ وجود دارد و باید در چند مرحله از آن پرینت گرفته شود که در عمل استفاده از کاغذ را افزایش می‎دهد.
خادمی گفت: برای تولید هر یک برگ کاغذ A4 حدود ۱۰ تا ۱۲ لیتر آب نیاز است که باید برای کاهش آن روند هوشمندسازی به‌خوبی و کامل انجام شود. امیدواریم که بتوانیم این‌کار را به‌خوبی انجام دهیم و جایگاه استان را بهبود ببخشیم.

خبر جدید  شهادت مأمور نیروی انتظامی در خرم‎آباد بر اثر تیراندازی افراد ناشناس

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد