سه شنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۹
17:20:27 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هوشمند سازی ادارات از اقدامات مهم برای رعایت حقوق شهروندی است
هوشمند سازی ادارات از اقدامات مهم برای رعایت حقوق شهروندی است
استاندار لرستان گفت: هوشمند سازی ادارات اقدامی مهم در راستای رعایت حقوق شهروندی است. به گزارش ایسنا، دکتر سید موسی خادمی در همایش استانی دبیرخانه هوشمند اظهار کرد: استفاده از فن ‎آوری اطلاعات در کارهای دولتی اقدام مهمی در راستای رعایت حقوق شهروندی بوده و هوشمند سازی ادارات یکی از حقوق مردم است. این کار منجر […]

استاندار لرستان گفت: هوشمند سازی ادارات اقدامی مهم در راستای رعایت حقوق شهروندی است.

به گزارش ایسنا، دکتر سید موسی خادمی در همایش استانی دبیرخانه هوشمند اظهار کرد: استفاده از فن ‎آوری اطلاعات در کارهای دولتی اقدام مهمی در راستای رعایت حقوق شهروندی بوده و هوشمند سازی ادارات یکی از حقوق مردم است. این کار منجر به کاهش فساد اداری در ادارات می ‎شود. هوشمند سازی از مراجعه ارباب‌رجوع می ‎کاهد و فعالیت ‎ های کارمندان را سامان می ‎بخشد.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه در این سیستم از ابتدا معلوم است که نامه دست چه کسی و به کجا می ‎ رود، تصریح کرد: امروزه در تمام دنیا این روال وجود دارد چراکه امتیازات زیادی دارد. همچنین از دیگر مزایای طرح این بوده که معلوم نمی ‎ شود نامه از طرف چه کسی است.

خبر جدید  ارتش ایران آمادگی پاسخگویی به هرگونه شرارت دشمنان را دارد

وی بابیان اینکه سعی داریم از دولت الکترونیک به سمت دموکراسی الکترونیک برویم، عنوان کرد: اصل مردم ‎سالاری، نظرخواهی از مردم در تمام موارد است که باید این کار انجام شود و قرار است در آینده انجام شود. دولت الکترونیک جنبه ‎های زیادی دارد که می ‎توان به رابطه دولت با دولت، دولت با فعالان کسب‌وکار و دولت با مردم اشاره کرد. حداقل کار اولیه ‎ای که باید انجام شود بهبود رابطه دولت با دولت است که ساده ‎ترین آن به‌صورت الکترونیکی، اتوماسیون اداری است.

خبر جدید  تصادف در محور ایلام-مهران یک کشته و دو مجروح برجا گذاشت

استاندار لرستان با اشاره به اینکه اتوماسیون اداری به لحاظ سطح طبقه ‎ بندی پایین‌ترین و از حداقل ‎های سازمان است که در آن مانده‎ ایم و به‌طور کامل انجام‌نشده است، تصریح کرد: در این راستا باید خیلی کارکنیم و هنوز عقب‌مانده‌ایم. باید تمام سعی خود را به کار بندیم تا جایگاه استان ارتقاء یابد.

خادمی اظهار کرد: سیستم ‎های تعریف‌شده باید به زبان مدیران باشند چراکه هم‌اکنون هوشمندسازی کم بوده و سوابق به‌خوبی پاراف نمی ‎شوند. طبقه ‎ بندی نامه ها انجام نمی ‎شود و تمام مکاتبات به یکجا می‎روند که ممکن است باهم همخوانی نداشته باشند. باید نرم‎ افزارهای جامعی طراحی شوند تا اثربخشی بالایی داشته باشند و قدرت آن‌ها بهبود یابد.

خبر جدید  استاندار لرستان شهادت جمعی از هموطنان را تسلیت گفت

مقام ارشد استان بیان کرد: در حال حاضر در میانه مسیر برای مکاتبات اداری از طریق اتوماسیون اداری نیاز به استفاده از کاغذ وجود دارد و باید در چند مرحله از آن پرینت گرفته شود که در عمل استفاده از کاغذ را افزایش می‎دهد.

خادمی گفت: برای تولید هر یک برگ کاغذ A4 حدود ۱۰ تا ۱۲ لیتر آب نیاز است که باید برای کاهش آن روند هوشمندسازی به‌خوبی و کامل انجام شود. امیدواریم که بتوانیم این کار را به‌خوبی انجام دهیم و جایگاه استان را بهبود ببخشیم.

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد