پنج شنبه, ۳ مهر , ۱۳۹۹
13:41:11 - چهارشنبه 26 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وام کشاورزان خسارت دیده پلدختر سه سال استمهال شد
وام کشاورزان خسارت دیده پلدختر سه سال استمهال شد
خرم آباد – ایرنا – فرماندار پلدختر گفت: وام کشاورزان این شهرستان در پی خشکسالی ها و سیل امسال به مدت سه سال استمهال شد.

نعمت الله دستیاری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با وجودخشکسالی های پی در پی به ویژه سال ۹۶ و سیل سال ۹۷ یکی از دغدغه ها و مطالبات مردم امهال وام های کشاورزی بود که با پیگیری های استاندار لرستان ، فرمانداری و نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی ، استان لرستان در سطح ملی جز استانهای مشمول خشکسالی و اتفاقات طبیعی قرار گرفت.
وی افزود: در کشور پنج استان مشمول مزایای خشکسالی و اتفاقات طبیعی قرارگرفته که استان لرستان یکی از این استان ها است که بخشنامه مربوطه به شهرستان واصل شد.
فرماندار پلدختر گفت: بر اساس این بخشنامه کلیه کشاورزانی که ازتاریخ اول مهر ۹۶ لغایت ۲۹ اسفند ۹۷ سر رسید پرداخت وام کشاورزی دارند سود و دیرکرد وام آنها بخشوده می شود و اصل وام را دولت به مدت سه سال امهال می کند.
دستیاری با بیان این که جزییات این موضوع اطلاع رسانی خواهد شد خاطرنشان کرد: برای جمع بندی نهایی هم اکنون مراجعه کشاورزان به بانکها ضرورتی ندارد زیرا لیست کسانی که در بانک ها تسهیلات کشاورزی دریافت کردند مشخص است و پس ازجمع بندی به استان ارایه می شود.
شهرستان پلدختر در ۱۲۰ کیلومتری جنوب غربی مرکز استان لرستان واقع شده است.
۷۲۷۲/۶۰۶۰

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  خسارات ناشی از سیلاب در لرستان باید کاهش یابدداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد