چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰
10:37:23 - پنج‌شنبه 28 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
واکنش استاندار لرستان در خصوص از قلم افتادن عبارت “اشهد ان علیا ولی الله”
واکنش استاندار لرستان در خصوص از قلم افتادن عبارت “اشهد ان علیا ولی الله”
استاندار لرستان در خصوص از قلم افتادن عبارت “اشهد ان علیا ولی الله” واکنش نشان داد. شعار سال: دکتر سید موسی خادمی در رابطه با از قلم افتادن عبارت “اشهد ان علیا ولی الله” از جزوه کمک اموزشی منتشر شده توسط آموزش و پروش استان گفت: تداوم و اصرار بر انتشار، ترویج و طرح مطلب در […]

استاندار لرستان در خصوص از قلم افتادن عبارت “اشهد ان علیا ولی الله” واکنش نشان داد.

شعار سالدکتر سید موسی خادمی در رابطه با از قلم افتادن عبارت “اشهد ان علیا ولی الله” از جزوه کمک اموزشی منتشر شده توسط آموزش و پروش استان گفت: تداوم و اصرار بر انتشار، ترویج و طرح مطلب در سطح استانی، ملی و احیانا بهره‌برداری سیاسی از احساسات و باورهای دینی مردم زیبنده نبوده و به نفع استان نیست.

خبر جدید  تفاهم نامه توسعه و آبادانی دلفان و کوهدشت منعقد شد

وی اظهار کرد: حساسیت اولیه و به موقع مردم ولایتمدار لرستان، گروه‌ها و اقشار مختلف سیاسی، اجتماعی و همچنین شخصیت‌های علمی و فرهنگی استانی نسبت به این امر ستودنی بوده و بیانگر هوشیاری جامعه و نظارت افکار عمومی است.

خادمی ادامه داد: پس از عذرخواهی رسمی مسئولین ذیربط و اذعان به سهوی بودن و همچنین تاکید بر برخورد با عاملین و سهل انگاران به نظر می‌رسد تداوم و اصرار بر انتشار ، ترویج و طرح مطلب در سطح استانی، ملی و احیانا بهره‌برداری سیاسی از احساسات و باورهای دینی مردم زیبنده نبوده و به نفع استان نیست و می‌تواند باعث لطمه و آسیب به نام و چهره ولایی و شیعی استان لرستان شود.

خبر جدید  گاردین منتشر کرد؛ عکس از دعوای دیروز در مجلس

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازسایت خبرفوری ، تاریخ انتشار ۶دی ۹۶، کدمطلب:۲۴۲۰۹۲، www.khabarfoori.com

[ad_2]

Source linkداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب