یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
12:29:26 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وجود ۱۵ هزار پرونده اجرای احکام در دادسراهای لرستان
وجود ۱۵ هزار پرونده اجرای احکام در دادسراهای لرستان
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دادگستری لرستان، سعید رازانی پیش از ظهر شنبه در شورای قضایی لرستان با اشاره به اینکه در ۱۰ شهرستان لرستان دادسرا داریم، اظهار داشت: با همکاری بخش های مختلف، دادسراها و دادگاه ها برخورد خوبی با جرایم صورت می گیرد، بدون فضاسازی و با رعایت مصالح […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دادگستری لرستان، سعید رازانی پیش از ظهر شنبه در شورای قضایی لرستان با اشاره به اینکه در ۱۰ شهرستان لرستان دادسرا داریم، اظهار داشت: با همکاری بخش های مختلف، دادسراها و دادگاه ها برخورد خوبی با جرایم صورت می گیرد، بدون فضاسازی و با رعایت مصالح نظام با جرایم برخورد می شود.

وی با بیان اینکه خوشبختانه در تعامل با نیروی انتظامی، امنیت مطلوبی در استان حکم فرما است، تصریح کرد: طبق آمارهای وزارت کشور، لرستان از نظر امنیتی وضعیت مطلوبی دارد و جزو ۵ استان امن کشور است.

دادستان خرم آباد با اشاره به اینکه متاسفانه کارخانه ها در لرستان با بحران روبه رو هستند یا تعطیل شده اند، نمونه آن کارخانه پارسیلون است که با تلاش دستگاه قضا این کارخانه تعیین تکلیف شد، افزود: جرایمی که در لرستان رخ می دهد خشن نیستند و خوشبختانه از این نظر وضعیت استان مطلوب است.

رازانی با بیان اینکه همکاری خوبی در دستگاه قضایی در لرستان حاکم است، تصریح کرد: در ۴ شهرستان زندان داریم و در مجموع ۵ هزار زندانی در استان داریم که ۶۵ درصد آنها محکوم و مابقی متهم هستند.

وی از بازدید مستمر از زندان ها خبر داد و افزود: استفاده از مجازات های جایگزین و عفو را برای مجرمان پیگیری می کنیم.

دادستان مرکز لرستان خاطرنشان کرد: در کل دادسراهای استان ۱۵ هزار پرونده اجرای احکام داریم و مرتب تعداد آنها کاهش می یابد.

خبر جدید  دستگیری متخلفان صید غیر مجاز ماهی در پلدخترداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب