دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹
9:27:31 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وجود ۲۰۰ هزار مسکن مهر نیمه تمام در کشور
وجود ۲۰۰ هزار مسکن مهر نیمه تمام در کشور
قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر در کشور وجود دارد که ۲۰۰ هزار واحد آنها نیمه‌تمام است. به گزارش ایسنا، اصغری مهرآبادی در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه این واحدها دارای میانگین پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد هستند، تصریح کرد: از مجموع ۲۰۰ هزار واحد باقیمانده حدود ۱۵۰ […]

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر در کشور وجود دارد که ۲۰۰ هزار واحد آنها نیمه‌تمام است.

به گزارش ایسنا، اصغری مهرآبادی در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه این واحدها دارای میانگین پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد هستند، تصریح کرد: از مجموع ۲۰۰ هزار واحد باقیمانده حدود ۱۵۰ هزار واحد در مراجع قضایی و یا فاقد متقاضی است.

وی خاطرنشان کرد: حدود ۶۰ هزار واحد از تعهد دولت در پروژه مسکن مهر در کشور باقی مانده و دولت برنامه دارد که پروژه مسکن مهر را تا سال آینده به اتمام برساند.

خبر جدید  جلوه‌هایی ویژه از روایت‌گری انقلاب برای نسل‌ جوان تشریح و تبیین شود

مهرآبادی در سطح استان لرستان ۱۵ هزار واحد مسکن مهر را شروع کردیم که ۴۲۰ واحد آن نیمه‌تمام است. بقیه به اتمام رسیده و تحویل داده شده است. در شهر بروجرد ساخت بیش از ۶۰۰۰ واحد مسکن مهر در حال انجام است که تا تکمیل آنها زمانی باقی نمانده است.

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: موضوعی که در مسکن مهر بروجرد وجود دارد، آماده‌سازی زیرساخت‌ها است. بخش عمده آن انجام شده و بخشی که باقی مانده تا پایان اردیبهشت تمام خواهد شد.

مهرآبادی اضافه کرد: عمده مشکل مسکن مهر بروجرد، موضوع آسانسور است که بخش عمده آن نصب شده ولی موضوعی که مطرح است تائیدیه آن بوده که اجباری شده و طی بررسی ایراداتی وجود دارد که باید رفع شود. در این راستا کارگروهی تشکیل می‌شود که ظرف یک هفته وضعیت آسانسور کلیه بلوک‌ها را بررسی خواهد کرد؛ اگر مطابق استاندارد نبود و مشکلی وجود داشت برآورد می‌کنند که برای اصلاح آنها چقدر هزینه لازم است.

خبر جدید  برگزاری مسابقات داژ بال بانوان استان در خرم آباد

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: پس از آن هفته آینده جلسه‎ای در تهران برگزار می‌شود؛ علاوه بر آن‌که وزارت راه و شهرسازی تلاش می‌کند، بخشی از اعتبار مورد نیاز را تأمین کند، متولیان رفع نواقص موجود مشخص می‎شوند.

مهرآبادی با اشاره به مشکل تعاونی مسکن مهر توحید بروجرد افزود: موضوع این تعاونی در دستگاه قضایی در حال بررسی بوده و قرار است که با کمک دستگاه  قضایی اسناد و مدارک این تعاونی از هیئت‌مدیره قبلی به هیئت‌مدیره فعلی تحویل شود. مقررشده با هماهنگی دستگاه قضایی مجوز ادامه فعالیت این تعاونی اخذ و ادامه مراحل احداث واحدها انجام شود، همچنین دعوای بین هیئت‌مدیره قبلی و فعلی نیز در دستگاه قضا ادامه یافته و به نتیجه می‎رسد.
 

خبر جدید  رویدادهای خبری جمعه 30 شهریور ماه صدا و سیمای مرکز لرستان

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد