جمعه, ۹ آبان , ۱۳۹۹
13:51:07 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وجود ۷۰۰ چاه مجاز و غیرمجاز در کوهدشت
وجود ۷۰۰ چاه مجاز و غیرمجاز در کوهدشت
ریس اداره آب و فاضلاب شهرستان کوهدشت گفت: خشک‌سالی و برداشت بی‌رویه و همچنین ۷۰۰ چاه مجاز و غیرمجاز باعث شده که آب زیرزمینی به‌شدت کاهش پیدا کند به گزارش خبرنگار بسیج از لرستان، آزاد بخت ریس اداره آب و فاضلاب شهرستان کوهدشت در گردهمایی مجمع بسیج کوهدشت که با حضور بسیجیان و فرمانده ناحیه […]

ریس اداره آب و فاضلاب شهرستان کوهدشت گفت: خشک‌سالی و برداشت بی‌رویه و همچنین ۷۰۰ چاه مجاز و غیرمجاز باعث شده که آب زیرزمینی به‌شدت کاهش پیدا کند

به گزارش خبرنگار بسیج از لرستان، آزاد بخت ریس اداره آب و فاضلاب شهرستان کوهدشت در گردهمایی مجمع بسیج کوهدشت که با حضور بسیجیان و فرمانده ناحیه و مسئولین ادارات برگزار شد اظهار داشت: بحث اهمیت آب ان قدر مهم است که در قرآن کریم در ۸ آیه به‌صورت مستقیم و در ۶۰ آیه به‌صورت غیر مستیم به آن اشاره دارد و همچنین بحث کمبود آب در شهرستان و کشور و حتی جهان بحثی جدی است.

خبر جدید  حضرت زهرا (س) اسوه‌ی دفاع از حق بود

وی اظهار داشت: طبق برسی های سازمان DHO 9/1 میلیارد نفر دسترسی به آب شرب ندارند و تا سال ۲۰۲۵ به ۳/۲ میلیارد نفر نیز می‌رسد.

همچنین افزود: شهرستان کوهدشت و به دلیل کمبود آب به‌عنوان منطقه ممنوعه اعلام‌شده است و در وزارت به‌عنوان منطقه قرمز شناخته می‌شوند.

وی در پایان گفت: خشک‌سالی و برداشت بی‌رویه و همچنین ۷۰۰ چاه مجاز و غیرمجاز باعث شده که آب زیرزمینی به‌شدت کاهش پیدا کند، به همین منظور ما ۵ حلقه چاه در روستای پریان ایجاد کرده و ۳ روستا که در مسیر ما هستند را از آب شرب شهری برخورد دار کرده‌ایم.
اداره آب و فاضلاب شهرستان در اقداماتی که داشته چاه مسکن مهر را برای فصول گرم تدارک دیده است. و برنامه‌های برای تأمین آب شرب شهرستان در نظر گرفته که در حال انجام است.

خبر جدید  تاکید"امیری به بانکهای استان برای پرداخت تسهیلات ازدواج به جوانان لرستانی/رتبه بیست و سوم لرستان در پرداخت تسهیلات ازدواج

انتهای پیام/داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد