چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰
20:40:01 - سه‌شنبه 30 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وصول ۱۱۰ میلیارد ریال درآمد از مجریان به عنوان خسارت به عرصه‌های منابع طبیعی در لرستان
وصول ۱۱۰ میلیارد ریال درآمد از مجریان به عنوان خسارت به عرصه‌های منابع طبیعی در لرستان
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان گفت: سال‌جاری ۱۱۰ میلیارد ریال به‌عنوان خسارات وارده به عرصه‌های منابع طبیعی ناشی از اجرای پروژه‌های عمومی و عمرانی، از مجریان اخذ و به حساب خزانه‌داری کل کشور واریز شد. به گزارش ایلنا از لرستان، شیرزاد نجفی با اشاره به اینکه، عرصه‌های منابع طبیعی بستر کار و فعالیت بخش […]

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان گفت: سال‌جاری ۱۱۰ میلیارد ریال به‌عنوان خسارات وارده به عرصه‌های منابع طبیعی ناشی از اجرای پروژه‌های عمومی و عمرانی، از مجریان اخذ و به حساب خزانه‌داری کل کشور واریز شد.

به گزارش ایلنا از لرستان، شیرزاد نجفی با اشاره به اینکه، عرصه‌های منابع طبیعی بستر کار و فعالیت بخش عظیمی از پیکره اقتصادی، اجتماعی و خدماتی کشورند، اظهار کرد: عمده فعالیت‌های عمرانی با این منابع ارزشمند در تقابل هستند که باید به این امر توجه ویژه‌ای شود.

خبر جدید  لرستان، استان اول در تولید ماهیان سردآبی

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان افزود: سازمان جنگل‌ها، متولی اصلی حفاظت از پوشش گیاهی، ذخایر ارزشمند اکولوژیک، حافظ آب و خاک کشور است و باید در اجرای طرح ها به گونه‌ای عمل شود تا کمترین خسارت به این عرصه‌ها وارد شود.

وی بیان کرد: انتظار می‌رود تمامی بخش‌های مرتبط و مجریان طرح‌ها، اعم از دولتی و خصوصی همکاری لازم را با این اداره کل به عمل آورده تا قبل از هرگونه تخریب یا ورود خسارات غیرقابل جبران، با دیدگاه کارشناسی تطابق یافته و هماهنگ شود.

خبر جدید  خرید گندم و کلزای مازاد بر نیاز کشاورزان لرستانی

نجفی تصریح کرد: در راستای اجرای پروژه های ملی و طبق آئین نامه اجرایی موضوع بند ب ماده ۱۲ قانون افزایش بهره‌وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی، به منظور احیاء، بهسازی و توسعه عرصه‌های تخریب شده، مبلغ ۱۱۰ میلیارد ریال سال‌جاری به‌عنوان خسارات وارده به عرصه‌های منابع طبیعی ناشی از اجرای پروژه‌های عمومی و عمرانی، از مجریان اخذ و به حساب خزانه داری کل کشور واریز شد.

خبر جدید  خدمات رسانی موکب ها در پایانه مرزی مهران

[ad_2]

Source linkداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب