جمعه, ۹ آبان , ۱۳۹۹
15:57:18 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وقوع ۱۳۰ تصادف در بلوار «ولایت» خرم‌آباد/۴۲۷ نفر مصدوم شدند
وقوع ۱۳۰ تصادف در بلوار «ولایت» خرم‌آباد/۴۲۷ نفر مصدوم شدند
به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ منوچهر مرادی در جلسه ستاد خدمات اجرایی سفر در سخنانی با اشاره به وجود ۴۴ نقطه حادثه‌خیز در معابر درون‌شهری لرستان اظهار داشت: ۱۸ نقطه حادثه‌خیز در خرم‌آباد، شش نقطه در دلفان، سه‌نقطه در کوهدشت، ۱۳ نقطه در بروجرد و سه‌نقطه حادثه‌خیز نیز در شهر دورود وجود دارد. خبر جدید  […]

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ منوچهر مرادی در جلسه ستاد خدمات اجرایی سفر در سخنانی با اشاره به وجود ۴۴ نقطه حادثه‌خیز در معابر درون‌شهری لرستان اظهار داشت: ۱۸ نقطه حادثه‌خیز در خرم‌آباد، شش نقطه در دلفان، سه‌نقطه در کوهدشت، ۱۳ نقطه در بروجرد و سه‌نقطه حادثه‌خیز نیز در شهر دورود وجود دارد.

خبر جدید  صدمین پل تاریخی لرستان به زودی ثبت ملی می شود

وی بابیان اینکه این نقاط حادثه‌خیز در سنوات گذشته شناسایی‌شده‌اند تصریح کرد: یکی از این نقاط در شهر خرم‌آباد بلوار «ولایت» وجود دارد که در سه سال گذشته در این نقطه سه نفر فوتی و ۴۲۷ نفر مصدوم داشته‌ایم.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان گفت: در این بلوار در سه سال گذشته ۱۳۰ تصادف داشته‌ایم که البته تصادفاتی هم داشته‌ایم که کروکی آن‌ها کشیده نشده و در این آمار ذکر نشده‌اند.

خبر جدید  پیش‌بینی کسب ۳ مدال در مسابقات «جاکارتا»/ رکوردها اعلام شد

سرهنگ مرادی تأکید کرد: رفع این نقاط حادثه‌خیز در استان باید در دستور کار قرار گیرد.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد