یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
14:13:07 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ویزیت بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار بیمار در بیمارستان‌های لرستان
ویزیت بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار بیمار در بیمارستان‌های لرستان
مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان از ویزیت بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار بیمار در بیمارستان‌های وابسته به تامین اجتماعی استان خبر داد. دکتر امین بهاروند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: از ابتدای امسال تا پایان آذرماه، ۱۳ هزار و ۹۷۶ جراحی در بیمارستان‌های وابسته به تامین اجتماعی استان انجام شده که این […]

مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان از ویزیت بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار بیمار در بیمارستان‌های وابسته به تامین اجتماعی استان خبر داد.

دکتر امین بهاروند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: از ابتدای امسال تا پایان آذرماه، ۱۳ هزار و ۹۷۶ جراحی در بیمارستان‌های وابسته به تامین اجتماعی استان انجام شده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل که ۱۲ هزار و ۴۷۹ مورد بوده ۱۲ درصد رشد داشته است.

خبر جدید  روند کاهشی دماهای روزانه از فردا در استان

وی با بیان اینکه ۲۲۹ تخت فعال در بیمارستان‌های وابسته به تامین اجتماعی لرستان وجود دارد، اضافه کرد: درصد اشغال تخت در ۹ماه امسال ۷۸٫۹۲ درصد بوده است.

بهاروند متوسط اقامت بیمار در بیمارستان‌های وابسته به تامین اجتماعی لرستان را ۲٫۵ روز عنوان کرد و گفت: تعداد بیماران بستری شده در بیمارستان‌های وابسته به تامین اجتماعی لرستان در این مدت ۲۰ هزار و ۳۱۳ بیمار بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲٫۵ درصد رشد داشته است.

خبر جدید  روستای صاحب‌الزمان(عج) خرم‎آباد، دهکده ایثار و شهادت

مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان با بیان اینکه در این مدت یک میلیون و ۷۴۲ هزار و ۴۹ نفر ویزیت شدند، تصریح کرد: یک میلیون و ۴۲۱ هزار و ۶۷۶ نفر آنها توسط پزشکان عمومی، ۲۴۰ هزار و ۸۵۰ نفر توسط پزشکان متخصص و  ۷۹ هزار و ۵۲۳ نفر توسط دندانپزشکان ویزیت شده‌اند.

خبر جدید  برنامه‌های بزرگداشت روز بسیج فرهنگیان در لرستان اعلام شد

بهاروند گفت: در حال حاضر ۳۳۰ پزشک شاغل در مدیریت درمان تامین اجتماعی استان وجود دارد که ۱۱۴نفر آنها پزشک عمومی، ۱۶۷ پزشک متخصص، ۲۲ دندانپزشک، ۲۴ داروساز و سه نفر دکترای علوم آزمایشگاهی هستند.

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب