پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹
12:20:46 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پالایش مدرسین دانشگاه علمی کاربردی لرستان
پالایش مدرسین دانشگاه علمی کاربردی لرستان
به گزارش خبرنگار مهر، سعید فرح بخش پیش از ظهر یکشنبه در نشست با خبرنگاران با اشاره به سیاست های کلی دانشگاه علمی کاربردی اظهار داشت: عدم توسعه مراکز علمی کاربردی، یکی از این سیاست های این دانشگاه است و ارتقای کمی مراکز مدنظر ما است. مراکز علمی کاربردی استان به صورت اقتصادی اداره نمی […]

به گزارش خبرنگار مهر، سعید فرح بخش پیش از ظهر یکشنبه در نشست با خبرنگاران با اشاره به سیاست های کلی دانشگاه علمی کاربردی اظهار داشت: عدم توسعه مراکز علمی کاربردی، یکی از این سیاست های این دانشگاه است و ارتقای کمی مراکز مدنظر ما است.

مراکز علمی کاربردی استان به صورت اقتصادی اداره نمی شوند

وی با بیان اینکه در حال حاضر میانگین تعداد دانشجو در مراکز علمی کاربردی لرستان ۴۰۰ تا ۴۵۰ نفر است، گفت: این آمار جالبی نیست چرا که مراکز به صورت اقتصادی اداره نمی شوند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان با تاکید بر اینکه آمار دانشجویان مراکز علمی کاربردی باید هزار نفر باشد که توجیه داشته باشد، تصریح کرد: هزار و ۵۰ مرکز علمی کاربردی در کشور وجود داشته که این عدد در حال حاضر به ۸۵۰ مرکز کاهش یافته است.

خبر جدید  رویدادهای خبری چهارشنبه 28 شهریور ماه صدا و سیمای مرکز لرستان

فرح بخش کیفیت گرایی را سیاست دیگر این دانشگاه عنوان کرد و گفت: با توجه به نامگذاری امسال به عنوان «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال»؛ تربیت دانشجویان کارآفرین سیاست این دانشگاه است.

۲ هزار مدرس در مراکز علمی کاربردی لرستان فعالیت دارند

وی در ادامه سخنان خود از پالایش مدرسین دانشگاه علمی کاربردی استان در سال آینده خبر داد و تصریح کرد: در حال حاضر دو هزار مدرس در مراکز علمی کاربردی لرستان فعالیت دارند که یکی از سیاست های ما پالایش مدرسین دانشگاه است و این امر در قالب کارگروه های علمی و دعوت از اساتید دانشگاه‌ها صورت خواهد گرفت.

خبر جدید  پیرجد؛ ‌روستایی که به خاطر شهیدانش شهرت یافت

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان در ادامه سخنان خود از پذیرش دانشجویان مستعد در مراکز علمی کاربردی خبر داد و گفت: یکی از برنامه های در دستور کار پرداخت ۳۰ درصد از شهریه دانشجویان توسط دولت است که این امر در پذیرش دانشجویان مستعد نقش خواهد داشت.

ماموریت گرایی مراکز علمی کاربردی

فرح بخش از افزایش نظارت ها در دانشگاه علمی کاربردی در حوزه های مختلف خبر داد و افزود: همچنین ارتقای کیفی زیرساخت های آموزشی، فرهنگی، ورزشی و … از دیگر سیاست های در دستور کار است.

وی ماموریت گرایی را یکی دیگر از سیاست های دانشگاه علمی کاربردی دانست و اظهار داشت: در این رابطه هرکدام از مراکز علمی کاربردی یک ماموریت را دنبال می کنند.

خبر جدید  ۱۵ میلی‌متر باران در خرم‌آباد بارید

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان با تاکید بر اینکه ۷۰ درصد پذیرش ها بر اساس ماموریت گرایی است، گفت: به دنبال این هستیم این عدد را به ۱۰۰ درصد برسانیم.

فرح بخش گسترش فعالیت های کارآفرینی را یکی دیگر از سیاست های دانشگاه علمی کاربردی برشمرد و گفت: در این راستا کلینیک اشتغال و کارآفرینی را راه اندازی کرده ایم.

وی از تصویب ایجاد سه مرکز رشد در دانشگاه علمی کاربردی لرستان خبر داد و گفت: این مراکز طی سال آینده در استان راه اندازی خواهند شد.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد