دوشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۰
17:51:27 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پایه و اساس هر کاری فرهنگ است
پایه و اساس هر کاری فرهنگ است
فرماندار کوهدشت گفت: پایه و اساس هر کاری فرهنگ است و در جامعه بایستی مسائل فرهنگی ریشه هر کاری باشد. به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، نورمحمد فردی بیرانوند امروز در همایش فجر آفرینان انقلاب اسلامی اظهار داشت:بهترین راه تامین امنیت در دنیا مردم هستند و اگر در صحنه باشند به راحتی امنیت را تامین […]

فرماندار کوهدشت گفت: پایه و اساس هر کاری فرهنگ است و در جامعه بایستی مسائل فرهنگی ریشه هر کاری باشد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، نورمحمد فردی بیرانوند امروز در همایش فجر آفرینان انقلاب اسلامی اظهار داشت:بهترین راه تامین امنیت در دنیا مردم هستند و اگر در صحنه باشند به راحتی امنیت را تامین می‌کنند و به همین دلیل مردم سرمایه اصلی  انقلاب اسلامی هستند.

خبر جدید  راهیابی تیم فوتسال اتحاد خرم آباد به لیگ برترکشور

وی افزود: در قائله اغتشاشات دی ماه ،مردم قضیه را حل کردند، این مردم قابل احترام‌اند،اگر مردم نباشند ما چیزی نداریم.

فرماندار کوهدشت اظهار داشت:مقام معظم رهبری فرموده‌اند که مسائل فرهنگی از نفس کشیدن هم،مهمتر است یعنی هر موجود زنده‌ای اگر نفس نکشد می‌میرد و در هر کشوری اگر مسائل فرهنگی رعایت نشود آن کشور ازبین خواهد رفت.

خبر جدید  كشف 14 کیلوگرم تریاک درچگنی

وی ضمن تاکید بر اینکه پایه و اساس هر کاری فرهنگ است،افزود: در جامعه بایستی مسائل فرهنگی ریشه هر کاری باشد.

فرماندار کوهدشت گفت: ویژگی مسائل فرهنگی این است که  دیر بازده و ماندگار است و هرچیزی که به فرهنگ تبدیل شود ماندگار می‌ماند.

وی عنوان کرد: اگر ما به مسائل فرهنگی  بها دادیم در کارها موفق خواهیم بود،و باید توجه داشت که در مسائل فرهنگی، آموزش و پرورش حرف اول را می‌دهد.

خبر جدید  رودخانه کشکان از وضعیت قرمز خارج شد

فردی بیرانوند در پایان اظهار داشت:فرهنگ کیفی است نه کمی؛مثل سایر امور و مسائل عمرانی نیست و به عبارتی اگر ما فرهنگ را ساختیم در حقیقت جامعه را می سازیم.

انتهای پیام/داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب