یکشنبه, ۲۲ تیر , ۱۳۹۹
19:41:15 - پنج‌شنبه 4 جولای 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرداخت بیش از ۶۲ میلیارد تومان تسهیلات حمایتی به طرح‌های اشتغالزا در لرستان
پرداخت بیش از ۶۲ میلیارد تومان تسهیلات حمایتی به طرح‌های اشتغالزا در لرستان
ایلنا: مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان لرستان گفت: بیش از ۶۲ میلیارد تومان تسهیلات حمایتی به طرح‌های اشتغالزایی استان پرداخت شده است.

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان لرستان گفت: بیش از ۶۲ میلیارد تومان تسهیلات حمایتی به طرح‌های اشتغالزایی استان پرداخت شده است. به گزارش ایلنا از لرستان، علی آشتاب با بیان اینکه از سال گذشته مبلغ ۱۳۶میلیارد تومان اعتبارجهت تسهیلات اشتغالزا به سه نهاد حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره)، بنیاد شهید و بهزیستی از محل تسهیلات اشتغال روستایی به استان اختصاص داده شده است، اظهار داشت: هدف این طرح کمک به درآمد خانوارها و ایجاد مشاغل مکمل جهت بهبود رفاه خانوارهای تحت پوشش است که تاکنون مبلغ ۶۲ میلیارد و ۶۵۲ میلیون تومان از این تسهیلات به طر ح نهاد های حمایتی استان پرداخت و عقد قرارداد شده است. مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان در مورد وضعیت طرح‌های حمایتی معرفی شده به بانک‌ها و موسسه‌های عامل از طریق سامانه کارا گفت: در این زمینه نیز ۱۹۶ طرح نهاد حمایتی بنیاد شهید و امور ایثارگران ، ۲۵۰ طرح بهزیستی و یک هزار و ۳۳۱ طرح کمیته امداد به بانک‌های عامل معرفی شده که تعداد یک هزار و ۷۷۷ طرح با مبلغ  62 میلیارد و ۶۵۲ میلیون تومان  توسط بانک‌ها و موسسه‌های عامل پرداخت شده است. آشتاب با اشاره به اشتغال ایجاد شده در این طرح های اقتصادی اظهار داشت: با بهره برداری از این طرح های حمایتی زمینه ایجاد تعداد دو هزار و ۱۱۵ نفر اشتغال فراهم خواهد شد. وی افزود: با توجه به تعامل خوب و هماهنگی با استانداری، دستگاه‌های حمایتی و بانک های عامل، تمامی طرح‌ها به صورت مرحله ای و با نظارت مستقیم کارشناسان و با هدف پایداری طرح مورد بازدید قرار می گیرد.
منبع :: پرداخت بیش از ۶۲ میلیارد تومان تسهیلات حمایتی به طرح‌های اشتغالزا در لرستان

خبر جدید  تعداد مبتلایان به کرونا ویروس در لرستان به 30 نفر رسید/4 نفر فوت کردندداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد