شنبه, ۱۰ آبان , ۱۳۹۹
8:13:49 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرهیز از اسراف آب در خانه‌تکانی منازل
پرهیز از اسراف آب در خانه‌تکانی منازل
گروه اجتماعی ـ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان با تاکید بر لزوم مصرف بهینه آب در ایام خانه‌تکانی، گفت: در روزهای پایانی سال شاهد افزایش محسوس مصرف آب توسط مشترکین هستیم. به گزارش ایکنا از لرستان، حمیدرضا کرم‌وند، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان، یک‌شنبه، ۱۳ اسفند در جمع خبرنگاران بر لزوم مصرف بهینه […]

گروه اجتماعی ـ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان با تاکید بر لزوم مصرف بهینه آب در ایام خانه‌تکانی، گفت: در روزهای پایانی سال شاهد افزایش محسوس مصرف آب توسط مشترکین هستیم.

به گزارش ایکنا از لرستان، حمیدرضا کرم‌وند، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان، یک‌شنبه، ۱۳ اسفند در جمع خبرنگاران بر لزوم مصرف بهینه آب در ایام خانه‌تکانی تأکید کرد و گفت: در ایام قبل از عید نوروز از اسراف در مصرف آب پرهیز شود.
وی با بیان این‌که مصارف خانگی آب شرب در ماه‌ پایانی سال افزایش می‌یابد، اظهارکرد: انجام خانه‌تکانی به‌صورت گسترده و بدون رعایت الگوی مصرف باعث افزایش مصرف آب شرب می‌شود.
کرم‌وند افزود: بالا رفتن میزان مصرف آب در ایام خانه‌تکانی باعث افت فشار و کمبود آب در برخی مناطق شهری می‌شود به همین دلیل ضروری است مشترکین برای جلوگیری از افت فشار آب و هدررفت آن هنگام خانه‌تکانی در مصرف صحیح و اصولی این کالای با ارزش دقت بیشتری داشته باشند.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان میانگین مصرف آب توسط مشترکین آبفای شهری را بیش از ۱۸۰ لیتر در شبانه‌روز عنوان کرد و گفت: این میزان مصرف روزهای پایان سال و هنگام خانه‌تکانی به صورت محسوسی افزایش می‌یابد.
وی با اشاره به اهمیت صرفه‌جویی در مصرف آب هنگام خانه‌تکانی عنوان کرد: رسانه‌ها با اطلاع‌رسانی در این ارتباط می‌توانند زمینه همکاری شهروندان را در مصرف بهینه آب فراهم آورند.

خبر جدید  سفر به پایتخت طبیعت ایران در ایام نوروز/سفر به لرستان سرزمین پل‌ها وآبشار‌ها را از دست ندهید+تصاویر

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد