جمعه, ۹ آبان , ۱۳۹۹
11:14:57 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرهیز از پراکندگی کارها در برخورد با آسیب‌های اجتماعی
پرهیز از پراکندگی کارها در برخورد با آسیب‌های اجتماعی
گروه اجتماعی ـ استاندار لرستان با تاکید بر پرهیز از پراکندگی کارها در برخورد با آسیب‌های اجتماعی، اظهارکرد: آسیب‌های اجتماعی در لرستان به مراتب کمتر از استان‌های دیگر است. به گزارش ایکنا از لرستان، سیدموسی خادمی، استاندار لرستان، امروز یک‌شنبه، ۱۳ اسفند در نهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان، که در استانداری […]

گروه اجتماعی ـ استاندار لرستان با تاکید بر پرهیز از پراکندگی کارها در برخورد با آسیب‌های اجتماعی، اظهارکرد: آسیب‌های اجتماعی در لرستان به مراتب کمتر از استان‌های دیگر است.

به گزارش ایکنا از لرستان، سیدموسی خادمی، استاندار لرستان، امروز یک‌شنبه، ۱۳ اسفند در نهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان، که در استانداری برگزار شد، ضمن تقدیر از نیروهای نظامی و امنیتی در مبارزه با موادمخدر در سطح استان لرستان، اظهارکرد: در حوزه مقابله‌ اجتماعی با موادمخدر هم فعالیت‌های خوبی شروع شده است و اعتبارات خوبی به این موضوع اختصاص یافته است.
وی با بیان این‌که اما هنوز تا رسیدن به حد مطلوب کاهش آسیب‌های اجتماعی فاصله داریم، خاطرنشان کرد: منابع مالی بخشی از کار مبارزه با موادمخدر است، منابع مالی کارهای بزرگتر را اهرم می‌کند.
خادمی با بیان این‌که دولت در کنار اقتصاد مقاومتی باید به آسیب‌های اجتماعی هم توجه دارد، ادامه داد: رهبری معظم انقلاب بر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی تاکید دارد.

خبر جدید  خرافات پایه علمی ندارد/ راه‌های مبارزه با این پدیده

استحکام و کنترل خانواده‌ها در استان موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی شده است

استاندار لرستان گفت: پایه‌های خانوادگی در استان محکم است و کنترل خانواده‌ها بیشتر است و همین امر موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی در استان شده است.
وی با اشاره به این‌که با توجه به تامین اعتبارات کاهش آسیب‌های اجتماعی انتظار می‌رود دستگاه‌ها عملکرد مطلوب تری داشته باشند، ادامه داد: دستورکار خوبی در راستای مبارزه با خرده‌فروشان تهیه شده اقدامات هر دستگاه شناسایی شده و نقاط آلوده مشخص شده است.
خادمی با بیان این‌که هر کدام از فرمانداران نقاط آلوده را شناسایی کنند بر جلوگیری از پراکنده‌کاری در راستای مقابله با آسیب‌های اجتماعی تاکید و افزود: انتطار می‌رود سال آینده سال بهتری از حیث مقابله و پاکسازی و کاهش تمایل به موادمخدر باشد.
استاندار لرستان با بیان این‌که منابع خوبی در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی تخصیص یافته است، تصریح کرد: یکی‌از کارهای خوبی که در این رابطه انجام شده است، تنظیم سند برای مبارزه با خرده‌فروشی است.

خبر جدید  ارسال ۵۵ اثر به جشنواره‌های فیلم‌کوتاه و فیلم‌نامه‌نویسی قرآن و عترت لرستان

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد