سه شنبه, ۱۲ مرداد , ۱۴۰۰
12:45:39 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرونده‌های مهم فساد در دست رسیدگی است/ ملت ایران هرگز اجازه دخالت به دشمن را نمی‌دهد
پرونده‌های مهم فساد در دست رسیدگی است/ ملت ایران هرگز اجازه دخالت به دشمن را نمی‌دهد
بهگزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری امروز در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در خرم‌آباد ضمن تشکر از حضور حماسی مردان وزنان، جوانان، نوجوانان و خردسالان اظهار داشت: حضور ملت بزرگ ایران در روز بزرگ ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ حماسه آفرید، این حماسه ملی چند پیام دارد که اولین پیام این حضور تجدیدعهد و بیعت […]

بهگزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری امروز در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در خرم‌آباد ضمن تشکر از حضور حماسی مردان وزنان، جوانان، نوجوانان و خردسالان اظهار داشت: حضور ملت بزرگ ایران در روز بزرگ ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ حماسه آفرید، این حماسه ملی چند پیام دارد که اولین پیام این حضور تجدیدعهد و بیعت با اسلام، قرآن، نظام جمهوری اسلامی، رهبر معظم و بااقتدار عزیزمان امام خامنه‌ای است.

وی افزود: این حضور بیمه کردن نظام جمهوری اسلامی در برابر گزند دشمن است پیام دیگر این حضور، پیام قاطع و کوبنده به دشمنان انقلاب است که ۴۰ سال از هرگونه مکر، شیطنت و ترفند برای نابودی انقلاب کوتاهی نکردند.

دادستان کل کشور بابیان اینکه پیام ملت ما به دشمن این است؛ ملت اگرچه در درون کشور در برخی امور و مسائل اداری و اجرایی با نواقص و کمبود گله‌هایی داریم، ولی آن را تحمل می‌کنیم، اما هرگز اجازه دخالت به دشمنان را نمی‌دهیم. عنوان کرد: به همه مسئولان کشور می‌گوئیم ما ملت ایران از شما تحقق آرمان‌های نظام مقدس و انقلاب، اجرای عدالت و قانون مداری را در همه عرصه‌ها و حوزه‌های اجرایی، قضایی و امنیتی مطالبه می‌کنیم.

منتظری خطاب به مردم تصریح کرد: نعمت اسلام، جمهوریت و نظام جمهوری اسلامی ازجمله نعمت‌های بزرگی است که خداوند در طول ۱۴ قرن دوران اسلام به ما عنایت کرده و خداوند به‌واسطه این نعمت همه ما را به بوته امتحان و آزمایش می‌کشاند.

خبر جدید  مسائل زیست‌محیطی از تهدیدات جدی در جوامع بشری است

وی بابیان اینکه جمهوریت و اسلامیت در این نظام دو مفهوم درهم‌تنیده است گفت: جمهوریت بدون اسلامیت و اسلامیت بدون جمهوریت انحراف است.

دادستان کل کشور بابیان اینکه امروز مسائل امنیتی مورد هدف دشمن قرارگرفته است، خاطرنشان کرد: مسائل اقتصادی که همان اقتصاد مقاومتی است و رفع تبعیض، ساده زیستی مسئولان و مقامات که مردم از مسئولان انتظار دارند که حداقل با متوسطان جامعه هم‌تراز باشند.

وی افزود: این انقلاب از درون مردم جوشیده و رهبری این انقلاب و بنیان‌گذار این نظام مقدس زندگی شخصی خود را حتی پایین‌تر از متوسطان جامعه هم‌تراز کرده است.

‌منتظری با اشاره به اینکه مسئله مبارزه با فساد در همه نوع آن باید در درجه اول قرار گیرد گفت: در نظام جمهوری اسلامی، فساد اگرچه اندک هم باشد غیرقابل‌قبول است و دستگاه قضایی در مبارزه با فساد کوتاه نخواهد آمد و اگر بخشی از این مبارزه به اطلاع مردم نمی‌رسد و یا رسانه‌ای نمی‌شود تا به نتیجه قطعی برسد به دلیل منع قانونی است.

وی عنوان کرد: هم‌اکنون پرونده‌های فساد مهمی را در دست رسیدگی در دستگاه قضایی داریم که اول به دلیل منع قانونی و دوم به خاطر این‌که مواجه با فضاسازی‌های کاذب نشود و روند رسیدگی مواجه با مشکل نشود فعلاً آن‌ها را رسانه‌ای نمی‌کنیم.

خبر جدید  وجود ۱۶ واحد طیور غیرفعال در کوهدشت/ حدود ۹۷ واحد طیور در شهرستان کوهدشت وجود دارد

دادستان کل کشور اظهار داشت: صادقانه عرض می‌کنم در مبارزه با فساد کوتاه نمی‌آییم، ما وظیفه مبارزه با فساد را عهده‌دار هستیم و خطاب به دادستان‌ها عرض می‌کنم که به‌عنوان مدافعان حقوق عامه مردم مکلف هستید در راستای صیانت از حقوق عامه مردم با جدیت ورود کنید.

وی افزود: وظیفه دستگاه قضایی مبارزه با فساد است که از مسئولان این انتظار راداریم قبل از اینکه فساد ایجاد شود از رخ دادن فساد جلوگیری کنند.

دادستان کشور عنوان کرد: بخشی از این مسائلی که تحت عنوان فساد مطرح می‌شود، چون دشمن به دنبال سلب اعتماد از مردم است نسبت به‌نظام آن را چند برابر جلوه می‌دهد، ضمن اینکه قبول داریم در بخش‌هایی از دستگاه‌ها فساد وجود دارد، اما گسترش و شیوع آن‌چنانی وجود ندارد.

وی بیان کرد: هیچ قدرت، مقام و شخصی اجازه ندارد به‌موجب شرعی و تکالیف اداری بخواهد بر فساد پرده‌پوشی کند، مردم توجه داشته باشد که در مسئله مبارزه با فساد تک‌تک مردم وظیفه و مسئولیت دارند.

منتظری بابیان اینکه حداقل انتظار این است که هر جا فسادی را می‌بینند به مسئولان اطلاع دهند تصریح کرد: دشمن به‌طور مستقیم و غیرمستقیم انقلاب اسلامی، امنیت کشور، وحدت و یکپارچگی، ارزش‌های اخلاقی و مذهبی را هدف قرار داده است.

دادستان کشور گفت: دشمنی که با تحریم‌های ظالمانه زندگی را بر شما تنگ می‌کند، دشمنی که یک‌مشت جنایتکار داعش را به وجود می‌آورد و امکانات می‌دهد، پشتیبانی می‌کند و وقتی در عرصه کارزار عراق و سوریه با شکست مواجه می‌شود کارکرد خود را تغییر می‌دهد.

خبر جدید  ۱۵ محله آسیب‌پذیر در خرم‌آباد وجود دارد

وی بابیان اینکه استراتژی دشمن هیچ تغییر نکرده، ولی تاکتیک خود را تغییر می‌دهد اظهار داشت: در مسائل اخیر دشمن به اغتشاش با گروه محدودی آشوبگر برآمد و با همه توان به عرصه تبلیغاتی قدم گذاشت تا جایی که ترامپ نابخرد صبح که از خواب برمی‌خاست برای شما ملت پیام می‌فرستاد و فکر می‌کرد که عده‌ای فریب‌خورده در گوشه و کنار کشور آشوب به پا کرده و می‌توانند زمینه ورود را برای او فراهم کنند.

منتظری افزود:، اما شما مردم با حضور درصحنه پیام خود را به دشمن رساندید و امروز در سالروز پیروزی انقلاب حضور پیداکرده‌اید و تا چشم کار می‌کند متراکم به پشتیبانی از ولایت‌فقیه و انقلاب شجاعانه پا به عرصه گذاشته‌اید و پیام خود را به دنیا مخابره می‌کنید.

وی عنوان کرد: دشمن وحدت و یکپارچگی شمارا هدف قرار داده است؛ نقد، انتقاد از مسئولان بابیان مستدل و بیان ضعف‌ها و اشکالات حق مردم است، باید هوشیار باشیم به‌گونه‌ای عمل کنیم که دشمن از بهانه‌هایی که به دنبال دارد به دست نیاورد و نقد و اشکالات نباید تبدیل به تضعیف و تخریب شود.

انتهای پیام/داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب