شنبه, ۱۰ آبان , ۱۳۹۹
14:54:33 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پروژه‌های عمرانی لرستان به شرکت‌های مهندسی بومی واگذار شوند
پروژه‌های عمرانی لرستان به شرکت‌های مهندسی بومی واگذار شوند
به گزارش خبرنگار مهر، احسان کرم رضا پور ظهر شنبه در مراسم روز مهندس با اشاره به اینکه نیروی انسانی یکی از سرمایه های بزرگ کشور است، اظهار داشت: مهندسین را یکی از ارکان های توسعه کشور میدانیم. وی با بیان اینکه مهندسان انتظاری جز حمایت دستگاه های دولتی را ندارند، تصریح کرد: عدم توازن […]

به گزارش خبرنگار مهر، احسان کرم رضا پور ظهر شنبه در مراسم روز مهندس با اشاره به اینکه نیروی انسانی یکی از سرمایه های بزرگ کشور است، اظهار داشت: مهندسین را یکی از ارکان های توسعه کشور میدانیم.

وی با بیان اینکه مهندسان انتظاری جز حمایت دستگاه های دولتی را ندارند، تصریح کرد: عدم توازن ورودی به دانشگاه ها با نیاز جامعه منجر به بیکاری مهندسان در رشته های مختلف شده است.

خبر جدید  نگاهی به مسیح در قرآن

رئیس سازمان بسیج مهندسین با تاکید بر اینکه اگر ورودی به دانشگاه ها مدیریت شود بسیاری از مشکلات اشتغال فارغ التحصیلان برطرف می شود، افزود: اعتماد به مهندسین و واگذاری پروژه ها به شرکت های بومی استان از دیگر مطالبات مهندسان است.

کرم رضا پور با اشاره به اینکه عدم تجمیع بی مورد پروژه ها و توزیع عادلانه آن ها بین شرکت های مهندسی از دیگر مطالبات مهندسان است، ادامه داد: پروژه های اجرایی در استان باید مدیریت شوند و بر اساس نیاز تعریف شوند تا شاهد نیمه کاره ماندن پروژه هایی که خارج از توان استان است، نباشیم.

خبر جدید  اعلام موجودیت جبهه اسلامی نیروهای انقلابی لرستان

وی یادآور شد: اجرای طرح مجریان ذی صلاح خواسته عمومی مهندسان است.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد