سه شنبه, ۶ آبان , ۱۳۹۹
11:32:56 - جمعه 2 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پروژه گازرسانی به «درب گنبد» سال ۹۷ بهره‌برداری می‌شود
پروژه گازرسانی به «درب گنبد» سال ۹۷ بهره‌برداری می‌شود
به گزارش خبرگزاری مهر، غلامرضا لطفعلیان با اشاره به اینکه در حال حاضر طرح گازرسانی به شهر «درب گنبد» در حال اجراست، اظهار داشت: این طرح هم اکنون بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد. وی افزود: گازرسانی به این شهر اواسط سال جاری آغاز شده و هم اکنون شبکه توزیع شهری رو به اتمام […]

به گزارش خبرگزاری مهر، غلامرضا لطفعلیان با اشاره به اینکه در حال حاضر طرح گازرسانی به شهر «درب گنبد» در حال اجراست، اظهار داشت: این طرح هم اکنون بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی افزود: گازرسانی به این شهر اواسط سال جاری آغاز شده و هم اکنون شبکه توزیع شهری رو به اتمام است و اجرای خطوط انتقال و تغذیه و نصب ایستگاه های تقلیل فشار نیز مراحل بعدی کار است و امید می رود کار با همین سرعت انجام شده و تا پایان سال آینده گاز به شهر «درب گنبد» برسد.

خبر جدید  سیاه نمایی ورود عراقی ها به منطقه نقشه رقبای تجاری ایران است

مدیرعامل شرکت گاز لرستان خاطرنشان کرد: برای تکمیل طرح گازرسانی به این شهر بیش از ۱۰ کیلومتر شبکه توزیع اجرا و حدود ۲ کیلومتر خطوط انتقال و تغذیه نیز اجرا خواهد شد.

لطفعلیان یادآور شد: ۲ ایستگاه تقلیل فشار گاز نصب خواهد شد و ۴۱۹ انشعاب نیز در تکمیل طرح گازرسانی این شهرستان در نظر گرفته شده است.

خبر جدید  رییس کل دادگستری درستاد حفاظت از اراضی ملی

مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان با بیان اینکه هزینه پیش بینی شده برای گازرسانی به شهر «درب گنبد» بیش از ۳۰ میلیارد ریال است که از منابع داخلی وزارت نفت تامین می شود، افزود: با توجه به موقعیت جغرافیایی این شهر، گازرسانی به «درب گنبد» مشکلات خاص خود را داشت، به همین دلیل گازرسانی به این شهر مستلزم اجرای خط سراسری ششم بود.

خبر جدید  برپایی نمایشگاه تخصصی کشاورزی در خرم آبادداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد