یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰
11:46:42 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پساب فاضلاب کشتارگاه دلفان لرستان در طبیعت رها می‌شود
پساب فاضلاب کشتارگاه دلفان لرستان در طبیعت رها می‌شود
رئیس اداره حفاظت محیط زیست دلفان گفت: در شهرستان دلفان یک کشتارگاه دام وجود دارد که به صورت نیمه صنعتی توسط بخش خصوصی اداره می ‎ شود و چندین بار به علت آلایندگی اخطاریه زیست محیطی دریافت کرده است. قاسم دلفانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: پساب ناشی از کشتار حیوان و شستشوی […]

رئیس اداره حفاظت محیط زیست دلفان گفت: در شهرستان دلفان یک کشتارگاه دام وجود دارد که به صورت نیمه صنعتی توسط بخش خصوصی اداره می ‎ شود و چندین بار به علت آلایندگی اخطاریه زیست محیطی دریافت کرده است.

قاسم دلفانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: پساب ناشی از کشتار حیوان و شستشوی لاشه دام‌ها دارای چربی، خون، مایعات و جامدات داخل بدن حیوان بوده که در مجموع از بار آلودگی نسبتاً بالایی برخوردار است.

خبر جدید  مصدومیت یک نفر بر اثربرخورد خودرو با تیر برق در خرم آباد

وی اضافه کرد: این پساب‌ها بسیار شبیه به فاضلاب خانگی بوده اما از غلظت بیشتری برخوردار هستند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست دلفان بیان کرد: متأسفانه پساب فاضلاب مشکل‌ساز شده بود چراکه در طبیعت رهاسازی می‌شد. هم‌اکنون تمام تجهیزات تصفیه‌خانه فاضلاب این کشتارگاه نصب شده و قرار است به زودی افتتاح شود.

خبر جدید  استقرار ۴۰ اکیپ یگان حفاظت منابع طبیعی در جنگل‌ها

دلفانی خاطرنشان کرد: در کشتارگاه‌ها اگر موارد زیست محیطی و بهداشتی رعایت نشود گرچه دام‌ها سالم هستند اما می‌توانند سبب تکثیر عوامل بیماری‌زا شوند.

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب