سه شنبه, ۶ آبان , ۱۳۹۹
17:31:25 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پنج پروژه مهم سدسازی لرستان ردیف اعتباری گرفتند
پنج پروژه مهم سدسازی لرستان ردیف اعتباری گرفتند
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان گفت: پنج پروژه مهم سدسازی استان ردیف اعتباری گرفتند. به گزارش ایسن، دکتر رضا میرزایی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با تعامل و هماهنگی خوبی که بین استاندار، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و مدیریت شرکت آب منطقه‌ای لرستان وجود دارد، پنج پروژه مهم سدسازی در استان برای سال […]

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان گفت: پنج پروژه مهم سدسازی استان ردیف اعتباری گرفتند.

به گزارش ایسن، دکتر رضا میرزایی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با تعامل و هماهنگی خوبی که بین استاندار، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و مدیریت شرکت آب منطقه‌ای لرستان وجود دارد، پنج پروژه مهم سدسازی در استان برای سال ۹۷ ردیف اعتباری گرفتند.

وی تصریح کرد: در لایحه بودجه سال ۹۷ ساختمان سد مخملکوه(سد و تونل کاکارضا)، شبکه آبیاری و زهکشی کاکارضا، ساختمان سد و شبکه آبیاری و زهکشی سد زیبامحمد، ساختمان سد شهید بروجردی و ساختمان و شبکه آبیاری و زهکشی سد تاج امیر نورآباد از فریزر خارج شده و برای این پروژه‌های مهم در سال آینده ردیف اعتباری پیش‌بینی شده است.

خبر جدید  برگزاری بزرگ‌ترین محفل انس با قرآن ویژه بانوان در خرم‌آباد

میرزایی یادآور شد: این پروژه‌ها در سال‌های ۹۵ و ۹۶ جزء طرح‌های دارای موافقت نامه یک میلیون ریالی بوده که از اولویت وزارت نیرو خارج شده بودند و با پیگیری‌های مستمر شرکت و مدیریت استان و نمایندگان در روزهای پایانی سال در کمیسیون تلفیق مجلس، برای سال ۹۷ اعتبار قابل توجهی جهت این طرح‌ها مصوب شد.

خبر جدید  راه‌اندازی فواره آب و نورپردازی عرشه پل «شهدای هفتم تیر» پلدختر

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان اضافه کرد: این پنج پروژه در سال ۹۷ از “فریز” خارج و عملیات اجرایی آنها آغاز خواهد شد که این موفقیتی بزرگ و کم‌نظیر برای استان در حوزه آب محسوب می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: برای ساختمان سد مخمل کوه(سد و تونل کاکارضا) ۶ میلیارد تومان، شبکه آبیاری و زهکشی کاکارضا ۶ میلیارد تومان، ساختمان سد و شبکه آبیاری و زهکشی سد زیبامحمد ۷ میلیارد تومان، ساختمان سد شهید بروجردی ۵ میلیارد تومان و ساختمان سد و شبکه آبیاری و زهکشی تاج امیر نورآباد ۵ میلیارد تومان اعتبار در سال آینده تصویب شده است.
انتهای پیام

خبر جدید  دشمن می داند کشور ایران در سایه ولایت روز به روز رشد میکندداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد