سه شنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۹
3:02:13 - چهارشنبه 26 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پژوهشکده سنگ در دانشگاه لرستان راه اندازی می شود
پژوهشکده سنگ در دانشگاه لرستان راه اندازی می شود
خرم آباد – ایرنا – رئیس دانشگاه لرستان گفت: مقدمات راه اندازی پژوهشکده سنگ در این دانشگاه انجام شده است.

خسرو عزیزی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: وزارت علوم تحقیقات و فناوری با ایجاد توسعه کمی، دانشگاه، رشته ها و پژوهشکده های جدید با دقت و وسواس تصمیم گیری می کند.
وی اظهار داشت: در راستای ایجاد پژوهشکده سنگ در دانشگاه لرستان با وجود ظرفیت منحصر به فرد این استان در حوزه معادن مراحل مقدماتی در دولت قبل انجام شده و این مهم یکی از مصوبات سفر ریاست جمهوری دولت دهم می باشد.
وی ادامه داد: راه اندازی پژوهشکده عسل و فرآورده های آن و مرکز تحقیقات بلوط نیز جزء سیاست های دانشگاه لرستان بوده که مقدمات راه اندازی آنها انجام شده است.
رئیس دانشگاه لرستان گفت: پژوهشکده عسل و فرآورده های آن و مرکز تحقیقات بلوط در هیات امنای دانشگاه لرستان تصویب شده و باید در دفتر گسترش شورای توسعه و برنامه ریزی ارزیابی شود.
عزیزی افزود: راه اندازی مراکز تحقیقات و پژوهشکده ها به صورت منطقه ای به استان واگذار می شود و بستگی به ارزیابی های ظرفیت های استان ها دارد.
اکنون ۹ هزار دانشجو در دانشگاه لرستان تحصیل می کنند و از این مجموع یک هزار و ۸۰۰ کارشناسی ارشد و ۷۵۰ دانشجوی دکترا در این دانشگاه تحصیل می کنند.
۷۲۷۴/۶۰۶۰

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  قاچاق دام تاثیر چندانی بر گرانی گوشت نداردداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد