سه شنبه, ۱۲ مرداد , ۱۴۰۰
12:32:02 - دوشنبه 19 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیشرفت ساخت ورزشگاه چغابهرام دورود کم است
پیشرفت ساخت ورزشگاه چغابهرام دورود کم است
پروژه ورزشگاه «چغابهرام» در روستایی به همین نام در شهرستان دورود قرار دارد اما با اینکه حدود یک دهه از تصویب این پروژه می‌گذرد، پیشرفت فیزیکی‌اش بسیار کم است. به گزارش ایسنا، این پروژه سال ۸۷ و در سفر هیأت دولت وقت به استان مصوب شد و زمین آن که از اراضی ملی بوده، دو […]

پروژه ورزشگاه «چغابهرام» در روستایی به همین نام در شهرستان دورود قرار دارد اما با اینکه حدود یک دهه از تصویب این پروژه می‌گذرد، پیشرفت فیزیکی‌اش بسیار کم است.

به گزارش ایسنا، این پروژه سال ۸۷ و در سفر هیأت دولت وقت به استان مصوب شد و زمین آن که از اراضی ملی بوده، دو سال بعد تأمین و از سال ۹۱ عملیات احداث شروع شد .

خبر جدید  جسد دو تبعه افغانی از سد «قره دین» ازنا بیرون کشیده شد

محمود رحمتی، سرپرست اداره ورزش و جوانان دورود درباره آخرین وضعیت این پروژه به ایسنا گفت: با توجه به سیاست‌ها، دولت به پروژه‌هایی که درصد پیشرفت فیزیکی پایینی دارند، اعتبار نمی‌دهد و امسال برای سومین سال پیاپی اعتباری به این پروژه اختصاص پیدا نکرده است.

وی ادامه داد: کیان‌پور نماینده مردم دورود با وزارت نفت مکاتباتی داشته و قرار شده که ۲۰ میلیارد ریال برای احداث چمن و حصارکشی به این پروژه تخصیص دهند اما فعلاً چیزی ابلاغ نشده است.

خبر جدید  سبزه؛ سین پرو پا قرص سفره هفت سین

رحمتی با بیان اینکه مجموعه ۹ هکتار زمین دارد، اضافه کرد: مهم‌ترین مشکل ما حصارکشی است که همچنان ادامه دارد و به علت عدم حصارکشی در برخی نقاط زمین با اهالی منطقه مشکل داریم.

سپرست اداره ورزش و جوانان دورود یادآور شد: پروژه حدود ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و اگر شرایط تغییر نکند و مثل چند سال اخیر باشد، در آینده نزدیک روند اجرایی آن فعال نمی‌شود. پروژه همچنان فقط نگهبان دارد و دیگر هیچ‌کسی در آن محل دیده نمی‌شود.
انتهای پیام

خبر جدید  ظرفیت تولید و پرورش ۱۰ هزار تن ماهی در قفس در سدهای لرستانداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب