چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰
11:37:12 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیش‌بینی کاهش ۲۰ تا ۲۵ درصدی تولید گندم و جو در لرستان
پیش‌بینی کاهش ۲۰ تا ۲۵ درصدی تولید گندم و جو در لرستان
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: در صورت داشتن بهاری با بارندگی مناسب بین ۲۰ تا ۲۵ درصد کاهش گندم و جو را در استان داریم. دکتر کیانوش حمیدیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: با توجه به وضعیت بارشی استان نمی‌توان پیش‌بینی دقیقی روی عملکرد گندم و جو داشت. خبر جدید  تمام روحانیان […]

مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: در صورت داشتن بهاری با بارندگی مناسب بین ۲۰ تا ۲۵ درصد کاهش گندم و جو را در استان داریم.

دکتر کیانوش حمیدیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: با توجه به وضعیت بارشی استان نمی‌توان پیش‌بینی دقیقی روی عملکرد گندم و جو داشت.

خبر جدید  کاهش دمای هوا در لرستان از امشب

وی اضافه کرد: اگر هم اکنون بارش‌ها پایین‌تر از نرمال باشد به وضعیت بارندگی در بهار نیز بستگی دارد.

حمیدیان بیان کرد: اگر بارندگی بهار مناسب باشد و سرمازدگی هم نداشته باشیم ۲۰ تا ۲۵ درصد کاهش تولید را در گندم و جوی دیم خواهیم داشت و گندم آبی نیز ۵ درصد کمتر می‌شود.

خبر جدید  کشف داروهای غیر مجاز در بروجرد

مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی لرستان خاطرنشان کرد: اگر بارندگی بهاره مناسب نباشد بین ۷۰ تا ۸۰ درصد در عملکرد این دو محصول کاهش داریم.

وی عنوان کرد: هم اکنون ۱۹۵ هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان به زیر کشت گندم رفته و ۵۲ هزار هکتار به صورت آبی کشت شده است. همچنین ۱۱۰ هزار هکتار جو دیم و ۶۵۰۰ هکتار جو آبی در استان کشت شده است.

خبر جدید  اصل دستاورد انقلاب کرامت انسانی بود

انتهای پیام

[ad_2]

Source linkداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب