شنبه, ۱۰ آبان , ۱۳۹۹
15:02:33 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیوند مخابرات و فناوری با دانشگاه‌ها بسیار مهم است
پیوند مخابرات و فناوری با دانشگاه‌ها بسیار مهم است
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: بخش عظیمی از کار خود را باید بر روی نوآوری، تحقیقات و فناوری‌های نوین ایرانی متمرکز کنیم. به گزارش ایسنا علاءالدین بروجردی در مراسم اهدا جوایز مشترکین خوش‌حساب پرداخت کارکرد تلفن با سامانه ۲۰۰۰ و افتتاح برندشاپ شهرستان بروجرد، اظهار کرد: دانش و فناوری هر […]

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: بخش عظیمی از کار خود را باید بر روی نوآوری، تحقیقات و فناوری‌های نوین ایرانی متمرکز کنیم.

به گزارش ایسنا علاءالدین بروجردی در مراسم اهدا جوایز مشترکین خوش‌حساب پرداخت کارکرد تلفن با سامانه ۲۰۰۰ و افتتاح برندشاپ شهرستان بروجرد، اظهار کرد: دانش و فناوری هر روز در حال تحول است و ما به‌عنوان کشوری که از پیشینه علمی برخوردار بوده و هم در مقطع فعلی دارای ظرفیت‌های عظیم فنی و مهندسی در این عرصه برخوردار هستیم باید سهم خود را در عرصه جهانی به‌عنوان جمهوری اسلامی ایران تعریف و اعمال کنیم.

خبر جدید  کمبود بیش از ۲۰۰۰ نیرو در حوزه‌های بهداشت و درمان خوزستان

وی خاطرنشان کرد: پیوند مخابرات و فناوری با دانشگاه‌ها به‌عنوان مراکز تحقیقاتی بسیار مهم است.

این نماینده مجلس گفت: با توجه به اینکه هرساله دانش جدید می‌آید و باید دستگاه‌ها را عوض کنیم دنباله‌رو خواهیم بود و تعریف ساده آن این است که دیگران تولیدکننده هستند و ما دنباله‌رو هستیم.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد: به لحاظ اقتصادی آنها برد دارند و ما ناگزیر بوده دستگاه قدیمی را کنار گذاشته و دنباله‌رو آنها باشیم.

خبر جدید  حضور چشمگیر جوانان لرستانی در مراسم معنوی اعتکاف

بروجردی اضافه کرد: در کشور در خیلی از عرصه‌ها به این مرحله رسیده‌ایم که صاحب دانش باشیم ولی باید از خلاقیت و ظرفیت عظیم دانشمندان جوان خود استفاده کرده و خود ابتکار و نوآوری داشته باشیم.

وی بیان کرد: باید بخش عظیمی از کار خود را روی نوآوری، تحقیقات و فناوری‌های نوین ایرانی متمرکز کنیم.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان با اشاره به واردکردن سیم‌کارت تلفن همراه، ادامه داد: انتظار ما از وزیر و این مجموعه این هست که به سمت تولید سیم‌کارت ایرانی برویم دلیلی ندارد که این سیم‌کارت را وارد کنیم.

خبر جدید  عمل به قرآن‌؛ روش امام صادق(ع)

بروجردی با اشاره به تولید تلفن همراه ملی اظهار کرد: خیلی از کشورهای توسعه‌یافته تلفن معمولی در دست می‌گیرند که قابل‌نفوذ نیست و کنترل‌شده است.

وی با اشاره به پرداخت غیرحضوری نیز تصریح کرد: آموزش شهروندان در راستای کلیه پرداخت‌ها و خریدها از طریق تلفن مهم است چون این امر درزمینهٔ صرفه‌جویی در سوخت و کاهش آلودگی هوا تأثیرگذار است.

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد