سه شنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۹
10:25:09 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیگیری ساماندهی گلزار شهدای کوهدشت
پیگیری ساماندهی گلزار شهدای کوهدشت
گروه فرهنگی ـ در سفر سرپرست بنیادشهید و امور ایثارگران لرستان به شهرستان کوهدشت در خصوص ساماندهی گلزار شهدای این شهرستان برنامه‌ریزی شد. به گزارش ایکنا از لرستان، محمود زرین‌جویی، سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان سه‌شنبه، ۱۴ اسفند در سفر به کوهدشت ضمن سرکشی از بنیاد شهید کوهدشت با شهردار و فرماندار این […]

گروه فرهنگی ـ در سفر سرپرست بنیادشهید و امور ایثارگران لرستان به شهرستان کوهدشت در خصوص ساماندهی گلزار شهدای این شهرستان برنامه‌ریزی شد.

به گزارش ایکنا از لرستان، محمود زرین‌جویی، سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان سه‌شنبه، ۱۴ اسفند در سفر به کوهدشت ضمن سرکشی از بنیاد شهید کوهدشت با شهردار و فرماندار این شهرستان دیدار و بر هماهنگی بیشتر و بهتر جهت ساماندهی گلزار شهدای کوهدشت تاکید کرد.
در ادامه این سفر جلسه‌ای در فرمانداری کوهدشت با حضور زرین‌جویی، سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان، فردی‎بیرانوند، فرماندار کوهدشت و یاراحمدی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کوهدشت و کردعلیوند، شهردار این شهر برگزار شد.
مجتبی یاراحمدی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کوهدشت در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد بنیاد شهید در سال ۹۶ از همکاری‌های مداوم فرماندار در پیشبرد اهداف بنیاد تقدیر کرد.
زرین‌جویی در این جلسه، با بیان این‌که بنده و همکاران بنیاد شهید خادمان ایثارگران عزیزی هستیم که با خدای خود معامله کرده‌اند و مایه افتخار است که در خدمت این عزیزان باشیم، گفت: وظیفه ما خادمان خانواده شهدا و ایثارگران است که با تمام توان به این قشر معظم خدمت نماییم و در این مسیر از حداکثر ظرفیت ها بهره برداری کنیم.
در پایان ضمن قدردانی از سردار عبدالهی، فرمانده قرارگاه خاتم در راستای ساماندهی گلزار شهدای کوهدشت بر لزوم هماهنگی و همکاری دستگاه‌های ذی‌ربط برای اتمام این پروژه تأکید شد.

خبر جدید  تمجید مدیر لرستانی ازشهردار همدانی/جلساتی که صرف عددوفرمول می‌شود

انتهای خبرداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد