پنج شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۴۰۰
12:45:32 - جمعه 9 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیگیر سرعت بخشیدن به روند تکمیل پروژه مرکز فرهنگی دفاع مقدس هستیم
پیگیر سرعت بخشیدن به روند تکمیل پروژه مرکز فرهنگی دفاع مقدس هستیم
نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت افزایش سرعت تکمیل پروژه مرکز فرهنگی دفاع مقدس لرستان، افزود: تاریخ، دانشگاه و آموزش و پرورش ما نیازمند این مرکز است. به گزارش ایسنا، محمدرضا ملکشاهی‌راد در بازدید از مرکز فرهنگی دفاع مقدس با تاکید بر ضرورت توجه به روند تکمیل این پروژه، تصریح […]

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت افزایش سرعت تکمیل پروژه مرکز فرهنگی دفاع مقدس لرستان، افزود: تاریخ، دانشگاه و آموزش و پرورش ما نیازمند این مرکز است.

به گزارش ایسنا، محمدرضا ملکشاهی‌راد در بازدید از مرکز فرهنگی دفاع مقدس با تاکید بر ضرورت توجه به روند تکمیل این پروژه، تصریح کرد: با گذشت ۴۰ سال از انقلاب اسلامی ایران یک مرکز فرهنگی دفاع مقدس نیمه‌کاره در لرستان داریم.

خبر جدید  موج خدمت رسانی گروههای جهادی برای محرومیت زدایی در ملکشاهی + تصاویر

وی درباره نقش مردم لرستان در دفاع مقدس گفت: این مردم در دوران مختلف دفاع مقدس و انقلاب جانفشانی‌های زیادی انجام داده و باید گفت ایثارگری‌های آنان از هر قوم دیگری بیشتر بوده و این موضوع نیز بر هیچ فردی پوشیده نیست.

ملکشاهی‌راد عنوان کرد: متاسفانه تاکنون نتوانسته‌ایم رشادت‌ها و ایثارگری‌های مردم لرستان را آن‌گونه که در خور آنهاست به نمایش بگذاریم و در همه حوزه‌ها این ضعف وجود دارد.

خبر جدید  برگزاری جشن انقلاب در بروجرد

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی در خصوص ویژگی‌های منحصر به فرد مرکز فرهنگی دفاع مقدس لرستان، تصریح کرد: مرکز فرهنگی دفاع مقدس لرستان در فضای بسیار مناسبی احداث شده و دارای ظرفیت‌های ویژه‌ای بوده که متاسفانه به دلیل وجود مشکلات هنوز تکمیل نشده است.

وی بیان کرد: در اولین فرصت برای تامین اعتبارات مورد نیاز این مجموعه جلسه‌ای با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان برگزار خواهد شد و همچنین در تهران اقدامات لازم را در دستور کار قرار خواهیم داد بدین معنا که هم در استان و هم در کشور پیگیر سرعت بخشیدن به روند تکمیل این پروژه هستیم.

خبر جدید  حقوقدانان برتری قوانین ایران در قیاس با دیگر کشورها را تبیین کنند

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب