دوشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۰
13:30:11 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کشف لاشه ۸ پستاندار شکار شده در لرستان
کشف لاشه ۸ پستاندار شکار شده در لرستان
فرمانده یگان حفاظت میحط زیست لرستان از کشف لاشه هشت پستاندار شکار شده توسط متخلفان زیست محیطی خبر داد. حسین زرین‌کیا ‌در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: در پی گشت و کنترل‌های شبانه‌روزی یگان حفاظت محیط زیست استان طی سال جاری موفق به کشف پنج مورد شکار غیرمجاز پستانداران شدند. این پستانداران شامل لاشه یک رأس […]

فرمانده یگان حفاظت میحط زیست لرستان از کشف لاشه هشت پستاندار شکار شده توسط متخلفان زیست محیطی خبر داد.

حسین زرین‌کیا ‌در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: در پی گشت و کنترل‌های شبانه‌روزی یگان حفاظت محیط زیست استان طی سال جاری موفق به کشف پنج مورد شکار غیرمجاز پستانداران شدند. این پستانداران شامل لاشه یک رأس کل، چهار رأس گراز، یک قلاده روباه، یک سر خرگوش و یک سر تشی هستند.

خبر جدید  مدرسه علمیه معصومیه(س) خرم‌آباد میزبان تفسیر آیت‌الله میرعمادی

زرین‌کیا از کشف ۹ شکار غیرمجاز پرندگان خبر داد و گفت: این پرندگان شامل دو قطعه کبوتر، ده کلاغ، چهار کبک، سه تیهو و یک خوتکا بوده است.در این مدت ۲۲ قبضه سلاح مجاز و دو قبضه سلاح غیرمجاز از متخلفین کشف و ضبط شده است.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون با ۱۷ مورد صید غیرمجاز آبزیان در استان برخورد شده است، ادامه داد: از این متخلفان ۶۹ قطعه انواع ماهی به دست آمده است.

خبر جدید  مشاوره‌های قبل از ازدواج؛ راهبردی کاهش طلاق/کاهش بک درصدی طلاق در لرستان

زرین‌کیا به کشف سایر ادوات و وسایل شکار اشاره کرد و افزود: ۳۱ تور ماهیگیری، ۸۶ فشنگ ساچمه‌زنی، سه عدد قفس و دو تور پرنده‌گیری نیز در این مدت کشف و ضبط شده است.

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب