یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
19:07:27 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کلنگ احداث مینی پالایشگاه پلدختر بر زمین زده شد
کلنگ احداث مینی پالایشگاه پلدختر بر زمین زده شد
نماینده مردم شهرستان پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: نخستین پالایشگاه نفت در سطح لرستان با خوراک نفت خام اجرایی می‌شود. به گزارش خبرگزاری ایلنا از لرستان، با حضور استاندار لرستان، نماینده مردم شهرستان پلدختر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی از مسئولان استانی و محلی در شهرک صنعتی سراب حمام کلنگ احداث مینی […]

نماینده مردم شهرستان پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: نخستین پالایشگاه نفت در سطح لرستان با خوراک نفت خام اجرایی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از لرستان، با حضور استاندار لرستان، نماینده مردم شهرستان پلدختر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی از مسئولان استانی و محلی در شهرک صنعتی سراب حمام کلنگ احداث مینی پالایشگاه پلدختر به زمین زده شد.

خبر جدید  سدهای چولهول، زال و بن لار احداث شوند

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه این مراسم اظهار داشت: این مینی پالایشگاه با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی با مجوز وزارت نفت فاز اول آن شروع خواهد شد.

سید حمیدرضا کاظمی تصریح کرد: احداث این طرح در  ۴  فاز برنامه‌ریزی‌شده که فاز  نخست آن با خوراک پنج هزار بشکه در روز راه‌اندازی و حدود ۱۰۰ نفر اشتغال ایجاد خواهد شد.

خبر جدید  افتتاح چند طرح اقتصادي در سفر وزير صنعت به اليگودرز

وی بیان داشت: این مینی پالایشگاه نخستین پالایشگاهی است که در سطح لرستان با خوراک نفت خام اجرایی می‌شود.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب