سه شنبه, ۱۲ مرداد , ۱۴۰۰
11:49:42 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کمک یک میلیارد ریالی خیّرین بروجردی برای آزادی مددجویان نیازمند
کمک یک میلیارد ریالی خیّرین بروجردی برای آزادی مددجویان نیازمند
گروه اجتماعی: رئیس زندان بروجرد با شااره به عضویت ۵۰ خیّر در مجمع عمومی انجمن حمایت از زندانیان، گفت: خیرین بروجردی امسال برای آزادی ۴۲ نفر از زندانیان نیازمند ۱۰۰ میلیون تومان کمک کردند. به گزارش ایکنا از لرستان، احمد معتقد، رئیس زندان بروجرد سه‌شنبه، یکم اسفند در جلسه مجمع عمومی انجمن حمایت از زندانیان […]

گروه اجتماعی: رئیس زندان بروجرد با شااره به عضویت ۵۰ خیّر در مجمع عمومی انجمن حمایت از زندانیان، گفت: خیرین بروجردی امسال برای آزادی ۴۲ نفر از زندانیان نیازمند ۱۰۰ میلیون تومان کمک کردند.

به گزارش ایکنا از لرستان، احمد معتقد، رئیس زندان بروجرد سه‌شنبه، یکم اسفند در جلسه مجمع عمومی انجمن حمایت از زندانیان بروجرد که در سالن جلسات زندان برگزار شد، گفت: در حال حاضر بیش‌از ۵۰ نفر از خیرین با این مجمع همکاری لازم را دارند و در طول سال خدمات به خانواده‌های زندانیان ارائه می‌شود.
وی اضافه کرد: این مجمع در نظر دارد تا به خانواده‌های ضعیف زندانیان نیازمند با کمک خیرین همکاری لازم را داشته باشد که از ابتدای امسال تاکنون ۴۲ زندانی به آغوش خانواده بازگشته‌اند.
معتقد اضافه کرد: کل بدهی این تعداد زندانی ۴۰۰ میلیون تومان بوده که از ابتدای سال‌جاری تاکنون با کمک خیرین یک‌صد میلیون تومان برای آزادی این زندانیان جمع‌آوری شده و ۳۰۰ میلیون تومان آن نیز از طریق رضایت شاکی انجام شده است.
رئیس زندان بروجرد ادامه داد: امسال با کمک خیرین دو نوبت سبد کالا به خانواده زندانیان تحت‌پوشش انجمن در فروردین‌ماه و به‌مناسبت نوروز و در مهرماه به‌مناسبت بازگشایی مدارس اهداء شده که سبدهای حمایتی حاوی مواد غذایی، کارت هدیه، لوازم‌التحریر و البسه بوده است.

خبر جدید  نمایشگاه کتاب دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد برپا شد

آزادی ۴۴ نفر از زندانیان ناتوان بروجرد طی امسال

در ادامه علی معظمی، رئیس کمیته امداد بروجرد از آزادی ۴۴ نفر از زندانیان ناتوان در سال ۹۶ خبر داد و گفت: کمیته امداد در این بخش با تمام توان همکاری لازم را دارد و تلاش می‌شود تا در این راستا به کمک زندانیان و خانواده‌های آنها شتافت.
علی کورانی‌فر، فرماندار بروجرد نیز در این جلسه، گفت: رسیدگی به وضعیت معیشتی اقشار ضعیف جامعه وظیفه انسانی است و خوشبختانه خیرین شهرستان بروجرد در تمامی زمینه‌ها سرآمد و دارای نام و توان هستند.

خبر جدید  اجتماع بزرگ عاشورایی سپاهیان حضرت محمد (ص)

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب