چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹
17:15:03 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کوهنوردان لرستانی همواره کمک‌حال ستاد مدیریت هستند
کوهنوردان لرستانی همواره کمک‌حال ستاد مدیریت هستند
مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: کوهنوردان استان همواره کمک‌حال ستاد مدیریت بحران بوده و هستند. به گزارش ایسنا، علی یاور عزیزپور در مجمع انتخابات هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان اظهار کرد: این رشته برای ما اهمیت زیادی دارد چراکه جمع کثیری از جامعه به کوه علاقه‌مند هستند و این کار در سلامت جامعه […]

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: کوهنوردان استان همواره کمک‌حال ستاد مدیریت بحران بوده و هستند.

به گزارش ایسنا، علی یاور عزیزپور در مجمع انتخابات هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان اظهار کرد: این رشته برای ما اهمیت زیادی دارد چراکه جمع کثیری از جامعه به کوه علاقه‌مند هستند و این کار در سلامت جامعه خیلی مهم است.

خبر جدید  ‌هدایت منابع از سمت شهرها به روستاها با کشاورزی حمایتی

وی ادامه داد: در حوزه قهرمانی کوهنوردی هم خوشبختانه لرستان شرایط خوب و سطح بالایی دارد.

عزیزپور یادآور شد: کوهنوردان لرستانی همواره کمک‌حال ستاد مدیریت بحران بوده و هستند و در اکثر حوادث پای‌کار بوده که نمونه بارز آن حادثه بهمن اشترانکوه و به‌تازگی هم در سقوط هواپیمای تهران-یاسوج است.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان تصریح کرد: کوهنوردان استان در حادثه اشترانکوه که تعدادی از هم‌نوردان دچار بهمن شدند با زحمات زیاد و باوجوداینکه شرایط جوی نامساعد بود در کمترین زمان ممکن اجساد را پیدا کردند.

خبر جدید  برخورد بدون اغماض پلیس با تخلفات حادثه‌ساز در جاده‌ها

وی تأکید کرد: خوشبختانه جامعه کوهنوردی لرستان سالم و موفق است و با حداقل امکانات بهترین عملکرد را داشته‌اند.

عزیزپور خاطرنشان کرد: حدود ۴۵۰ متر دیواره صخره‌نوردی دریکی از سالن‌های مرکز استان نصب‌شده و سایر شهرستان‌ها هم درخواست دارند که کمک و توجه فدراسیون را می‌طلبد.

به گزارش ایسنا، در این مجمع آرش قیاسیان تنها کاندیدای ریاست هیئت بود که با اکثریت آرا بار دیگر به‌عنوان رئیس انتخاب شد. پیش‌ازاین قیاسیان دو سال سرپرست و چهار سال رئیس هیئت بوده است.

خبر جدید  پل کشکان؛ نماد عظمت و شکوه لرستان در گذر زمان

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد