چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰
12:17:43 - جمعه 2 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گازرسانی در شهرستان کوهدشت تا پایان سال۹۷ به اتمام می‌رسد
گازرسانی در شهرستان کوهدشت تا پایان سال۹۷ به اتمام می‌رسد
نماینده شهرستان‌های کوهدشت و رومشکان گفت: گازرسانی در شهرستان کوهدشت تا پایان سال۹۷ به اتمام می‌رسد. به گزارش ایسنا ، الهیار ملکشاهی در حاشیه همایش پیاده‌روی خانوادگی شهرستان کوهدشت، اظهار کرد: زیر ساخت‌های سازندگی در شهرستان کوهدشت در حال اجراست. وی با بیان اینکه شهرستان کوهدشت در زمینه برق‌رسانی با هیچ‌گونه کمبودی روبرو نیست، افزود: […]

نماینده شهرستان‌های کوهدشت و رومشکان گفت: گازرسانی در شهرستان کوهدشت تا پایان سال۹۷ به اتمام می‌رسد.

به گزارش ایسنا ، الهیار ملکشاهی در حاشیه همایش پیاده‌روی خانوادگی شهرستان کوهدشت، اظهار کرد: زیر ساخت‌های سازندگی در شهرستان کوهدشت در حال اجراست.

وی با بیان اینکه شهرستان کوهدشت در زمینه برق‌رسانی با هیچ‌گونه کمبودی روبرو نیست، افزود: کلنگ بیمارستان ۲۵۰تختوابی این شهرستان به‌زمین زده می‌شود.

خبر جدید  ایران با پشت سر گذاشتن تحریم‌ها سیلی دیگری به آمریکا خواهد زد

نماینده شهرستان‌های کوهدشت و رومشکان با اشاره به طرح آبرسانی کوهدشت تصریح کرد: آبرسانی به روستاها و شهر کوهدشت در حال تکمیل است و امروز یک پروژه آبرسانی با اعتبار ۵ میلیاردتومان در این شهرستان افتتاح می‌شود.

ملکشاهی با اشاره به چهارخطه خرم‌آباد به کوهدشت، اضافه کرد: قسمتی از چهارخطه خرم‌آباد به کوهدشت در ایام دهه فجر افتتاح می‌شود.

خبر جدید  لزوم تشکیل کمیته ارزیابی فعالیت‌ها و اجرای مصوبات ستاد تنظیم بازار

وی بیان کرد: گازرسانی در شهرستان کوهدشت تا پایان سال۹۷ به اتمام می‌رسد.

نماینده شهرستان‌های کوهدشت و رومشکان با اشاره به سد معشوره، گفت: این سد از سوی دولت رفع مسدودی آن اعلام شده و در ردیف بودجه ملی ۱۴میلیارد تومان برای این سد اختصاص داده شده‌است.

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب