پنج شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۴۰۰
18:22:07 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یادواره دانش‌آموز شهید دبیرستان دخترانه شهید بنت‌الهدای صدر خرم‌آباد برگزار شد
یادواره دانش‌آموز شهید دبیرستان دخترانه شهید بنت‌الهدای صدر خرم‌آباد برگزار شد
مدیرکل آموزش‌وپرورش لرستان انجام صادقانه وظیفه و مسئولیت را بهترین عمل در پیروی از راه و آرمان شهیدان دانست و اظهار کرد: دانش‌آموز، معلم، کارمند و مدیر با انجام صادقانه وظیفه و رسالت خود می‌تواند از آرمان شهیدان پیروی کند و تداوم‌بخش راه شهیدان باشد. به گزارش ایسنا، خدانظر دریکوند در یادواره شهدای دانش‌آموز دبیرستان […]

مدیرکل آموزش‌وپرورش لرستان انجام صادقانه وظیفه و مسئولیت را بهترین عمل در پیروی از راه و آرمان شهیدان دانست و اظهار کرد: دانش‌آموز، معلم، کارمند و مدیر با انجام صادقانه وظیفه و رسالت خود می‌تواند از آرمان شهیدان پیروی کند و تداوم‌بخش راه شهیدان باشد.

به گزارش ایسنا، خدانظر دریکوند در یادواره شهدای دانش‌آموز دبیرستان دخترانه شهید بنت‌الهدای صدر خرم‌آباد با عنوان «همکلاسی‌های آسمانی» گفت: عزت، اقتدار و صلابت امروز انقلاب مرهون و مدیون جان‌فشانی شهداست و حفظ حرمت خانواده‌های معظم شهدا، وظیفه‌ای همگانی است.

وی در این یادواره که با حضور خانواده‌های شهیده سیده زهرا رحیمی، شهیده نازیلا جزایری، دیانا کاکاوندی، شهیده لعبت نادی و شهیده طاهره جابری برگزار شد، افزود: نقش بانوان در دوران پُرافتخار انقلاب اسلامی و جنگ هشت‌ساله تحمیلی بر هیچ‌کسی پوشیده نیست و زنان هم در این جنگ دوشادوش مردان نقش بسیار مؤثری در حمایت از رزمندگان داشتند و با تمام توان خود تلاش می‌کردند تا مایحتاج رزمندگان را تهیه و به جبهه‌ها ارسال نمایند.

خبر جدید  افزایش 20 درصدی کمکهای مردم لرستان به نیازمندان

دریکوند بابیان این‌که پشت سر هر رزمنده‌ای مادر، خواهر یا همسری وجود داشت که نقش خود را به‌خوبی انجام می‌داد تا رزمندگان بتوانند با فراغ بال از کیان کشور و انقلاب دفاع کنند، ادامه داد: شهدا چراغ راه ما در تداوم مسیر انقلاب هستند و ما وظیفه‌داریم پیام و آرمان شهیدان را به نسل جوان و نوجوان انتقال دهیم.

خبر جدید  اعزام تیم پزشکی بسیج جامعه پزشکی لرستان به منطقه ناصرخسرو خرم‌آباد+ تصاویر

مدیرکل آموزش‌وپرورش لرستان انجام صادقانه وظیفه و مسئولیت را بهترین عمل در پیروی از راه و آرمان شهیدان عنوان کرد و اظهار کرد: دانش‌آموز، معلم، کارمند و مدیر با انجام صادقانه وظیفه و رسالت خود می‌تواند از آرمان شهیدان پیروی کند و تداوم‌بخش راه شهیدان باشد.

دریکوند تصریح کرد: نباید به خانواده معظم شهیدان و فرزندان آنان بی‌مهری شود و باید همگان به این سخن ایمان و اعتقاد داشته باشند که حفظ حرمت خانواده معظم شهدا، وظیفه‌ای انقلابی است .

وی گفت: در تمام دنیا حفظ حرمت افرادی که به خاطر دفاع از کشور جان‌فشانی می‌کنند مورد تقدیس و احترام است و در کشور ما با توجه به مبانی دینی و ارزشی این تقدیس و احترام جایگاه والاتری پیدا می‌کند.

خبر جدید  یادواره ۳ شهید روستای سراب زارم

دریکوند اضافه کرد: جنگ در فرهنگ ما مذموم است و ما هیچ‌گاه جنگ‌طلب نبوده‌ایم؛ اما باید گفت که دشمنان جنگ هشت‌ساله را بر ما تحمیل کردند و ما وظیفه داشتیم از کشور، اعتقادات و آرمان‌های خود دفاع کنیم .

وی افزود: باید از راه و آرمان شهیدان پیروی کرده و فرزندان شهدا را گرامی داشت و از یاد و نام آن‌ها لحظه‌ای هم غفلت نکرد .

در پایان با حضور مشاور امور بانوان استانداری، کارشناس مسئول امور بانوان آموزش‌وپرورش لرستان، مدیر آموزش‌وپرورش ناحیه یک و جمعی از فرهنگیان و خانواده‌های معظم شهدا از خانواده شهیدان دانش‌آموز تجلیل شد.

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب