یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
21:21:17 - یکشنبه 18 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یک تیم فنی امداد نجات ازنا به محل سانحه هوایی تهران به یاسوج اعزام شد               
یک تیم فنی امداد نجات ازنا به محل سانحه هوایی تهران به یاسوج اعزام شد               
سرپرست  هلال احمر ازنا گفت: یک تیم فنی امداد نجات از شهرستان ازنا به محل سانحه هوایی تهران به یاسوج اعزام شد    به گزارش خبرگزاری بسیج لرستان ،بعد از سانحه هوایی برای هواپیما ای تی ار تهران به یاسوج و فراخوان ستاد بحران این استان مبنی بر اعزام تیم های تخصصی از هلال احمر کشور […]

سرپرست  هلال احمر ازنا گفت: یک تیم فنی امداد نجات از شهرستان ازنا به محل سانحه هوایی تهران به یاسوج اعزام شد   

به گزارش خبرگزاری بسیج لرستان ،بعد از سانحه هوایی برای هواپیما ای تی ار تهران به یاسوج و فراخوان ستاد بحران این استان مبنی بر اعزام تیم های تخصصی از هلال احمر کشور از لرستان دو تیم به این منطقه اعزام شد.

تیم ۴نفره از امدادگران کوهستان هلال احمر ازنا و یک تیم از الیگودرز لحظاتی قبل به اصفهان اعزام شدند.

یک تیم  از هیئت کوهنوردی ازنا که با توجه به سختی مسیر و کوهستانی بودن منطقه همچنین اوضاع بدجوی که در بحث امداد نجات در کوهستان تخصص دارند به منطقه اعزام شدند.

                                                                                                                                                                            

علیرضا  سلیمانی رئیس هلال احمر ازنا در گفتگو با خبر گزاری بسیج از لرستان ضمن عرض تسلیت به خانوده هایی حادثه دل خراش سقوط هواپیما تهران _یاسوج اظهار داشت : بر اثر سقوط هواپیمای مسافربری تهران به یاسوج متاسفانه تعدادی از هموطنانمان جان خود را از دست دادند.که دو تیم از ازنا و الیگودرز  به عنوان نمایندگان لرستان به سرپرستی معاونت امداد و نجات استان لرستان جهت عملیات جستجو به منطقه حادثه اعزام شدند.

 

 

وی افزود :تیم امدادی ازنا پنج نفره متشکل از چهار نفر امدادگر و یک نفر راننده به همراه تیم ۳ نفره الیگودرز برای امداد رسانی وبا توجه به کوهستانی بودن منطقه تیم فنی  با کلیه تجهیزات انفرادی و فنی مجهز به منطقه اعزام شدند.

 

 

سلیمانی گفت: نفرات تیم اعزامی ازنا آقایان ولی عبدالهی، مصطفی خلیلی، عزت میری، علی جانبزرگی و رضا پاپی می باشند.

انتهای پیام/

خبر جدید  ۲ هزار مدرس در مراکز علمی کاربردی لرستان فعالیت دارندداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب