شنبه, ۱۰ آبان , ۱۳۹۹
9:08:48 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۲ تا ۱۸ اسفند؛ زمان برگزاری مرحله شفاهی آزمون سراسری قرآن در الیگودرز
۱۲ تا ۱۸ اسفند؛ زمان برگزاری مرحله شفاهی آزمون سراسری قرآن در الیگودرز
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ رئیس اوقاف الیگودرز با اشاره به برگزاری مرحله کتبی شانزدهمین آزمون سراسری قرآن هم‌زمان با سراسر کشور در الیگودرز، گفت: مرحله شفاهی این آزمون بزرگ قرآنی نیز از ۱۲ اسفند تا ۱۸ اسفندماه جاری با حضور ۶۰۰ نفر در الیگودرز برگزار خواهد شد. حجت‌الاسلام علی اعتمادی، رئیس اداره اوقاف وامور خیریه […]

گروه فعالیت‌های قرآنی ـ رئیس اوقاف الیگودرز با اشاره به برگزاری مرحله کتبی شانزدهمین آزمون سراسری قرآن هم‌زمان با سراسر کشور در الیگودرز، گفت: مرحله شفاهی این آزمون بزرگ قرآنی نیز از ۱۲ اسفند تا ۱۸ اسفندماه جاری با حضور ۶۰۰ نفر در الیگودرز برگزار خواهد شد.

۱۲ تا ۱۸ اسفند؛ زمان برگزاری مرحله شفاهی آزمون سراسری قرآن در الیگودرزحجت‌الاسلام علی اعتمادی، رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان الیگودرز در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان، با اشاره به برگزاری مرحله کتبی شانزدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم در رشته‌های مختلف هم‌زمان با سراسر کشور در الیگودرز، گفت: در مرحله کتبی شانزدهمین دوره مسابقات سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم قرآن‌آموزان در بخش‌های حفظ قرآن شامل حفظ جزء ۳۰، جزء یک، حفظ ۲ جزء(جزء ۳۰ و یک یا جزء یک و ۲)، ۳ جزء، ۵ جزء، ۱۰ جزء، ۱۵ جزء، ۲۰ جزء، ۲۵ جزء، حفظ کل، حفظ سوره‌های منتخب «واقعه» و «ملک»، حفظ موضوعی یک، حفظ موضوعی ۲، حفظ موضوعی ۳ و حفظ موضوعی ۴، بخش ترجمه و مفاهیم قرآن‌کریم شامل ترجمه و مفاهیم مقدماتی یک، ترجمه و مفاهیم مقدماتی ۲، ترجمه و مفاهیم مقدماتی ۳، ترجمه و مفاهیم متوسطه، ترجمه و مفاهیم تکمیلی و تدبر در قرآن‌کریم و صحیفه سجادیه با هم به رقابت پرداختند.

خبر جدید  داوران جشنواره فرهنگی ـ قرآنی نمازجمعه خرم‌آباد تجلیل شدند

رقابت ۶۰۰ قرآن‌آموز الیگودرزی در مرحله شفاهی آزمون سراسری قرآن/رتبه اول الیگودرز از نظر تعداد

رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان الیگودرز یادآور شد: این آزمون قرآنی در بخش شفاهی از ۱۲ اسفندماه تا ۱۸ اسفندماه جاری با حضور ۶۰۰ نفر و با همکاری معاونت قرآن و عترت ارشاد اسلامی و مرکز امور قرآنی اوقاف و امور خیریه در شهرستان الیگودرز برگزار خواهد شد.
وی افزود: شهرستان الیگودرز یک سوم قرآن‌آموزان استان را در این آزمون به خود اختصاص داده و رتبه اول در جذب قرآن‌آموز را در سطح استان داشته است .
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه الیگودرز گفت: این آمار موفقیت‌آمیز نتیجه زحمات یک ساله مربیان قرآن‌کریم در این شهرستان است که باید به‌نحو شایسته از آن‌ها تجلیل کرد.

خبر جدید  توقف عملیات جستجوی پیکر کوهنورد خراسانی درقلب اشترانکوه

عدم وجود وقف قرآنی در الیگودرز/خیرین همت کنند

حجت‌الاسلام اعتمادی در بخشی از سخنانش اظهارکرد: وقف قرآنی تکیه‌گاه خوبی برای فعالیت‌های قرآنی هدفمند است و در الیگودرز وقف قرآنی که با نیت آموزشی وتربیت قاریان و حافظان باشد ایجاد نشده است که امیداست مردم شهیدپرور و قرآنی الیگودرز، خیرین و اصحاب قرانی در این جهت گام جدی بردارند.

خبر جدید  برپایی 3 هزار و 500 نمایشگاه «انقلاب» در مدارس کشورداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد