جمعه, ۹ خرداد , ۱۳۹۹
19:30:58 - چهارشنبه 12 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۵ درصد تخفیف شهریه برای دانشجویان مناطق سیل‌زده/محموله وسایل منزل وارد لرستان شد
۱۵ درصد تخفیف شهریه برای دانشجویان مناطق سیل‌زده/محموله وسایل منزل وارد لرستان شد
معاون دانشگاه علمی کاربردی با بیان اینکه دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی که در مناطق سیل‌زده لرستان سکونت دارند از تخفیف ۱۵ درصدی شهریه بهره‌مند می‌شوند، گفت: محموله وسایل منزل وارد استان لرستان شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرمآباد، سید علی بدری ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از محل کمکهای کارکنان دانشگاه علمی کاربردی محموله وسایل منزل به لرستان ارسال شد؛ ۷۰ یخچال و ۸۰ دستگاه کولر خریداری و در بین سیلزدگان توزیع میشود.

وی افزود: با هلالاحمر استان لرستان هماهنگ شد و محموله را تحویل دادیم تا بر اساس بانک اطلاعاتی که از سیلزدگان دارند این محموله در بین افراد نیازمند توزیع کنند.

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه علمی کاربردی عنوان کرد: این محموله سومین محموله هدایای دانشگاه علمی کاربردی است که به مناطق سیلزده لرستان ارسالشده؛ دو محموله دیگر مواد غذایی بوده که در بین مردم سیلزده معمولان و پلدختر توزیع شد.

خبر جدید  ۱۰۰ واحد مسکونی مددجویان سیل‌زده کمیته‌امداد پلدختر تعمیر شد؛ اهدای ۱۰۰۰بسته لوازم‌خانگی

وی بیان کرد: همچنین برنامهریزیشده تا دانشجویان این دانشگاه که در مناطق سیلزده تحصیل میکنند از ۱۵ درصد تخفیف شهریه بهرهمند شوند؛ به استانها ابلاغشده که این دانشجویان را شناسایی کنند؛ در لرستان برای شهریه دانشجویان پلدختر، معمولان و چگنی ۱۵ درصد تخفیف لحاظ میشود.

انتهای پیام/ ز


منبع :: ۱۵ درصد تخفیف شهریه برای دانشجویان مناطق سیل‌زده/محموله وسایل منزل وارد لرستان شد

خبر جدید  طرح ویزیت رایگان در مناطق حاشیه‌ای کوهدشت اجرا شدداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد