یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
15:30:25 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۷ طرح مخابراتی شهرستان بروجرد
۱۷ طرح مخابراتی شهرستان بروجرد
آیین بهره‌برداری از ۱۷ طرح مخابراتی شهرستان بروجرد برگزار شد. به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، امروز با حضور استاندار لرستان آیین بهره‌برداری از ۱۷ طرح مخابراتی شهرستان بروجرد برگزار شد.   مدیر شرکت مخابرات منطقه لرستان در این مراسم اظهار کرد:  ۱۱۱ پروژه مخابراتی در قالب ۱۷  طرح و با اعتباری بالغ بر ۲۳ […]

آیین بهره‌برداری از ۱۷ طرح مخابراتی شهرستان بروجرد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، امروز با حضور استاندار لرستان آیین بهره‌برداری از ۱۷ طرح مخابراتی شهرستان بروجرد برگزار شد.  

مدیر شرکت مخابرات منطقه لرستان در این مراسم اظهار کرد:  ۱۱۱ پروژه مخابراتی در قالب ۱۷  طرح و با اعتباری بالغ بر ۲۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان طی دهه فجر در بروجرد مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

خبر جدید  آزمون ارتقای کمربند تکواندوی بانوان

هومان محمودی خاطرنشان کرد: امروزه بحث توسعه ارتباطات و فناوری اهمیت فوق‌العاده‌ای داشته، به‌نحوی‌که پیشرفت دنیا بر اساس پیشرفت ارتباطات صورت می‌گیرد.

وی با ابراز اینکه مشکلات ارتباطاتی در این شهرشستان مرتفع شده، افزود: شهرستان بروجرد دارای بیش از ۱۱۱ تلفن ثابت بوده که روند توسعه انتقال با پهنای باند نیز در این شهرستان ایجاد شده است.

خبر جدید  با اتکا به باورهای دینی با درختان بلوط این ثروتهای خدادادی مهربان تر باشیمداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب