سه شنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۹
16:43:02 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۱۰ آموزشگاه در لرستان پذیرای اسکان مسافران نوروزی هستند
۲۱۰ آموزشگاه در لرستان پذیرای اسکان مسافران نوروزی هستند
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌وپرورش لرستان: سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌وپرورش لرستان گفت: در حال حاضر ۲۱۰ آموزشگاه در استان با ظرفیت ۲ هزار و ۱۰۰ اتاق پذیرای اسکان مسافران نوروزی دارد. به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، خیراله خیرایی امروز در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر لرستان اظهار داشت: در […]

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌وپرورش لرستان:

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌وپرورش لرستان گفت: در حال حاضر ۲۱۰ آموزشگاه در استان با ظرفیت ۲ هزار و ۱۰۰ اتاق پذیرای اسکان مسافران نوروزی دارد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، خیراله خیرایی امروز در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر لرستان اظهار داشت: در حال حاضر ۲۱۰ آموزشگاه در استان با ظرفیت ۲ هزار و ۱۰۰ اتاق پذیرای اسکان مسافران نوروزی دارد که پتانسیل اسکان ۱۰ هزار مسافر را روزانه در مکان‌های در نظر گرفته‌شده دارد.
وی افزود: در ایام نوروز پنج‌خانه معلم با ۱۲۰ اتاق و ۲۵ سوئیت در اردوگاه آیت‌الله کمالوند و دانشگاه فرهنگیان در استان آماده پذیرش مهمانان نوروزی هستند.
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌وپرورش لرستان عنوان کرد: ۷۵۰ کلاس درجه الف. و یک هزار و ۳۰۰ اتاق درجه ب. در استان برای اسکان نوروزی لحاظ شده ضمن اینکه رزرو مکان از چهارم اسفندماه شروع‌شده است.
خیرایی بیان کرد: نوروز سال گذشته لرستان ۲۳۶ هزار نفر و در تابستان امسال نیز ۵۰ هزار نفر در استان اسکان داده شدند.
وی با اشاره به اینکه به‌منظور فراهم‌سازی خدمات. امسال ۳۲۰ دستگاه یخچال، ۳۵۰ تلویزیون، ۵۴۵ تخته فرش و وسایل سرمایشی و گرمایشی خریداری‌شده گفت: انتظار می‌رود از ۲۸ اسفند تا پایان تعطیلات نوروزی،۱۶۰ هزار مسافر در مراکز رفاهی خدماتی اسکان داده شوند.
انتهای پیام/

خبر جدید  رویدادهای خبری یکشنبه 13 خرداد ماه مرکز لرستانداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد