یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
19:54:27 - جمعه 16 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۵ میلی‌متر باران در خرم‌آباد بارید
۲۵ میلی‌متر باران در خرم‌آباد بارید
به گزارش خبرگزاری مهر، اداره کل هواشناسی لرستان مقدار بارش نقطه ای سامانه اخیر از شروع بارش تاکنون (ساعت ۱۹) در ادارات و ایستگاه های هواشناسی مراکز شهرستان های استان را اعلام کرد. در خرم آباد ۲۵ میلی متر بارندگی ثبت شده است و در شهرستان های بروجرد ۲۳ میلی متر، در الیگودرز ۱۲ میلی […]

به گزارش خبرگزاری مهر، اداره کل هواشناسی لرستان مقدار بارش نقطه ای سامانه اخیر از شروع بارش تاکنون (ساعت ۱۹) در ادارات و ایستگاه های هواشناسی مراکز شهرستان های استان را اعلام کرد.

در خرم آباد ۲۵ میلی متر بارندگی ثبت شده است و در شهرستان های بروجرد ۲۳ میلی متر، در الیگودرز ۱۲ میلی متر و در کوهدشت ۲۳ میلی متر بارش داشته ایم.

خبر جدید  استخدام 272 نفر در آموزش و پرورش لرستان در سال97

همچنین در شهرستان پلدختر ۱۷ میلی متر، در دورود ۳۰ میلی متر، در الشتر ۱۸ میلی متر، در نورآباد ۱۵ میلی متر و در ازنا ۱۳ میلی متر بارندگی داشته ایم.

بر اساس اعلام اداره کل هوانشاسی لرستان در شهرستان های رومشکان و سراب دوره نیز به ترتیب ۲۳ و ۲۲ میلی متر بارش باران ثبت شده است.

خبر جدید  غبار روبی قبور مطهر شهدا در بهشت شهدای بروجرد.

میانگین بارش باران سامانه هوایی اخیر در لرستان ۲۰ میلی متر بوده است.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب