شنبه, ۳ آبان , ۱۳۹۹
16:53:28 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۷۳ هزار هکتار از مساحت لرستان شاهد اجرای عملیات آبخیزداری هستند
۲۷۳ هزار هکتار از مساحت لرستان شاهد اجرای عملیات آبخیزداری هستند
معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی لرستان: معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی لرستان گفت: تاکنون در ۲۷۳ هزار هکتار از مساحت استان شاهد اجرای عملیات آبخیزداری هستیم و عملیات آبخیزداری در ۱۱۴ هزار هکتار در دست اقدام بوده و در ۶۳ هزار و نیز در حال انجام مطالعات موردنیاز هستیم. خبر جدید  برنامه‌های سومین […]

معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی لرستان:

معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی لرستان گفت: تاکنون در ۲۷۳ هزار هکتار از مساحت استان شاهد اجرای عملیات آبخیزداری هستیم و عملیات آبخیزداری در ۱۱۴ هزار هکتار در دست اقدام بوده و در ۶۳ هزار و نیز در حال انجام مطالعات موردنیاز هستیم.

خبر جدید  مردم ایلام با تمام وجود آماده مهمان نوازی از زائران اربعین هستند

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، محمدحسین بابایی امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه از کل مساحت دو میلیون و ۸۰۰ هزار هکتاری استان لرستان باید در یک‌میلیون و ۸۳۰ هزار هکتار عملیات آبخیزداری انجام شود. بیان کرد: تاکنون در ۴۳۰ هزار هکتار مطالعات تفصیلی برای اجرای عملیات آبخیزداری انجام‌شده است.
وی افزود: تاکنون در ۲۷۳ هزار هکتار از مساحت استان شاهد اجرای عملیات آبخیزداری هستیم و عملیات آبخیزداری در ۱۱۴ هزار هکتار در دست اقدام بوده و در ۶۳ هزار و نیز در حال انجام مطالعات موردنیاز هستیم.
معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی لرستان گفت: خوشبختانه با تلاش‌های صورت گرفته با همکاری کشور ژاپن شاهد اجرای طرح بین‌المللی جایکا در لرستان هستیم.
انتهای پیام/

خبر جدید  ایجاد ۱۵۲ هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امدادداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد